'Testnevelés'

Szent Imre Kupa, Fiú labdarúgás

Juhász Máté 7.a
1. hely

Felkészítő tanára: Bákonyi János

Szent Imre Kupa, Fiú labdarúgás

Laczkó Ármin 7.a
1. hely

Felkészítő tanára: Bákonyi János

Szent Imre Kupa, Fiú labdarúgás

Tárnoki Martin 7.a
1. hely

Felkészítő tanára: Bákonyi János

Szent Imre Kupa, Fiú labdarúgás

Mán Roland 7.a
1. hely

Felkészítő tanára: Bákonyi János

Szent Imre Kupa, Fiú labdarúgás

Kiszely Dávid 7.a
1. hely

Felkészítő tanára: Bákonyi János

Szent Imre Kupa, Fiú labdarúgás

Chován Máté 7.b
1. hely

Felkészítő tanára: Bákonyi János

Cseh Aerobik Open, Nemzetközi Aerobik Verseny, AeroDance Csapatverseny kategória

Farkas Vanessza 5.b
4. hely

Felkészítő tanára: Külsős, Magyar D. Judit

"Vollé 2020 -Röpsuli " röplabda torna IV.kcs Debrecen

Stilman Anna Éva 7.b
8. hely

Felkészítő tanára: Balázsné Baraksó Éva Csilla

"Vollé 2020 -Röpsuli " röplabda torna IV.kcs Debrecen

Klincsik Anna 7.b
8. hely

Felkészítő tanára: Balázsné Baraksó Éva Csilla

"Vollé 2020 -Röpsuli " röplabda torna IV.kcs Debrecen

Tatár Janka Sára 7.b
8. hely

Felkészítő tanára: Balázsné Baraksó Éva Csilla

"Vollé 2020 -Röpsuli " röplabda torna IV.kcs Debrecen

Tarczy Nóra 7.b
8. hely

Felkészítő tanára: Balázsné Baraksó Éva Csilla

"Vollé 2020 -Röpsuli " röplabda torna IV.kcs Debrecen

Keszler Bernadett 7.b
8. hely

Felkészítő tanára: Balázsné Baraksó Éva Csilla

"Vollé 2020 -Röpsuli " röplabda torna IV.kcs Debrecen

Nagy Írisz 7.b
8. hely

Felkészítő tanára: Balázsné Baraksó Éva Csilla

"Vollé 2020 -Röpsuli " röplabda torna IV.kcs Debrecen

Molnár Kata 7.a
8. hely

Felkészítő tanára: Balázsné Baraksó Éva Csilla

"Vollé 2020 -Röpsuli " röplabda torna IV.kcs Debrecen

Király Flóra 7.a
8. hely

Felkészítő tanára: Balázsné Baraksó Éva Csilla

"Vollé 2020 -Röpsuli " röplabda torna IV.kcs Debrecen

Koós Eszter Veronika 7.a
8. hely

Felkészítő tanára: Balázsné Baraksó Éva Csilla

"Vollé 2020 -Röpsuli " röplabda torna IV.kcs Debrecen

Udvari Krisztina Szonja 7.a
8. hely

Felkészítő tanára: Balázsné Baraksó Éva Csilla

"Vollé 2020 -Röpsuli " röplabda torna IV.kcs Debrecen

Szaplonczay Anna Febrónia 6.a
8. hely

Felkészítő tanára: Balázsné Baraksó Éva Csilla

Úszás Diákolimpia Megyei Döntő III.kcs. 100 m. gyorsúszás

Lipők Péter
3. hely

Felkészítő tanára:

Magyar Kupa Basic Aerobik UP2 Trió

Farkas Vanessza 5.b
9. hely

Felkészítő tanára: Külsős, Magyar D. Judit

Aerobik Diákolimpia Országos Döntő, Egyéni Basic UP1

Fehér Petra 8.a
6. hely

Felkészítő tanára: Külsős, Magyar D. Judit

Magyar Kupa I. Forduló Step Aerobik

Fehér Petra 8.a
1. hely

Felkészítő tanára: Külsős, Magyar D. Judit

Magyar Kupa Basic Aerobik UP1 Trió

Fehér Petra 8.a
6. hely

Felkészítő tanára: Külsős, Magyar D. Judit

Városi Atlétika Bajnokság- Diákolimpia III. kcs.

Kret Mária 6.a
5. hely

Felkészítő tanára: Rátonyi József

Városi Atlétika Bajnokság- Diákolimpia III. kcs.

Hornyák Lili 6.a
5. hely

Felkészítő tanára: Rátonyi József

Városi Atlétika Bajnokság- Diákolimpia III. kcs.

Mészáros Bori Anna 6.a
5. hely

Felkészítő tanára: Rátonyi József

Városi Atlétika Bajnokság- Diákolimpia III. kcs.

Fehér Vanda 6.a
5. hely

Felkészítő tanára: Rátonyi József

Városi Atlétika Bajnokság- Diákolimpia III. kcs.

Tuza Petra 5.b
5. hely

Felkészítő tanára: Rátonyi József

Városi Atlétika Bajnokság- Diákolimpia IV. kcs. egyéni összetett

Stilman Anna Éva 7.b
3. hely

Felkészítő tanára: Rátonyi József

Városi Atlétika Bajnokság- Diákolimpia IV. kcs. egyéni összetett

Chován Máté 7.b

Felkészítő tanára: Rátonyi József

Városi Atlétika Bajnokság- Diákolimpia IV. kcs. csapat

Stilman Anna Éva 7.b
2. hely

Felkészítő tanára: Rátonyi József

Városi Atlétika Bajnokság- Diákolimpia IV. kcs. csapat

Sebők Laura 7.a
2. hely

Felkészítő tanára: Rátonyi József

Városi Atlétika Bajnokság- Diákolimpia IV. kcs. csapat

Hamza Hanna 6.a
2. hely

Felkészítő tanára: Rátonyi József

Városi Atlétika Bajnokság- Diákolimpia IV. kcs. csapat

Vasas Réka 8.b
2. hely

Felkészítő tanára: Rátonyi József

Városi Atlétika Bajnokság- Diákolimpia IV. kcs. csapat

Vasas Flóra 8.b
2. hely

Felkészítő tanára: Rátonyi József

"Vollé 2020 -Röpsuli " röplabda torna IV.kcs Nyíregyháza

Tatár Janka Sára 7.b
5. hely

Felkészítő tanára: Balázsné Baraksó Éva Csilla

"Vollé 2020 -Röpsuli " röplabda torna IV.kcs Nyíregyháza

Sebők Mercédesz 7.b
5. hely

Felkészítő tanára: Balázsné Baraksó Éva Csilla

"Vollé 2020 -Röpsuli " röplabda torna IV.kcs Nyíregyháza

Nagy Írisz 7.b
5. hely

Felkészítő tanára: Balázsné Baraksó Éva Csilla

"Vollé 2020 -Röpsuli " röplabda torna IV.kcs Nyíregyháza

Stilman Anna Éva 7.b
5. hely

Felkészítő tanára: Balázsné Baraksó Éva Csilla

"Vollé 2020 -Röpsuli " röplabda torna IV.kcs Nyíregyháza

Szaplonczay Anna Febrónia 6.a
5. hely

Felkészítő tanára: Balázsné Baraksó Éva Csilla

"Vollé 2020 -Röpsuli " röplabda torna IV.kcs Nyíregyháza

Király Flóra 7.a
5. hely

Felkészítő tanára: Balázsné Baraksó Éva Csilla

"Vollé 2020 -Röpsuli " röplabda torna IV.kcs Nyíregyháza

Molnár Kata 7.a
5. hely

Felkészítő tanára: Balázsné Baraksó Éva Csilla

"Vollé 2020 -Röpsuli " röplabda torna IV.kcs Nyíregyháza

Koós Eszter Veronika 7.a
5. hely

Felkészítő tanára: Balázsné Baraksó Éva Csilla

"Vollé 2020 -Röpsuli " röplabda torna IV.kcs Nyíregyháza

Klincsik Anna 7.b
5. hely

Felkészítő tanára: Balázsné Baraksó Éva Csilla