'Testnevelés'

Szerencs, Mikulás Kupa, Leány labdarúgás

Aros Emese 11.b
1. hely

Felkészítő tanára:

Szerencs, Mikulás Kupa, Leány labdarúgás

Szegedi Fruzsina 12.c
1. hely

Felkészítő tanára:

Szerencs, Mikulás Kupa, Leány labdarúgás

Hrubóczki Orsolya 11.b
1. hely

Felkészítő tanára:

Szerencs, Mikulás Kupa, Leány labdarúgás

Zsohár Zsófia 9.b
1. hely

Felkészítő tanára:

Szerencs, Mikulás Kupa, Leány labdarúgás

Freund Alexandra 12.b
1. hely

Felkészítő tanára:

Decathlon Kupa, Leány labdarúgás

Széki Klaudia 11.b
3. hely

Felkészítő tanára:

Decathlon Kupa, Leány labdarúgás

Szegedi Fruzsina 12.c
3. hely

Felkészítő tanára:

Decathlon Kupa, Leány labdarúgás

Oláh Bianka 11.c
3. hely

Felkészítő tanára:

Decathlon Kupa, Leány labdarúgás

Hrubóczki Orsolya 11.b
3. hely

Felkészítő tanára:

Decathlon Kupa, Leány labdarúgás

Galajda Teodóra 11.b
3. hely

Felkészítő tanára:

Decathlon Kupa, Leány labdarúgás

Homoki Mária 10.b
3. hely

Felkészítő tanára:

Decathlon Kupa, Leány labdarúgás

Bodai Hanna 11.b
3. hely

Felkészítő tanára:

Aerobik Diákolimpia Területi döntő, egyéni UP1

Fehér Petra 8.a
3. hely

Felkészítő tanára: Külsős, Magyar D. Judit

Aerobik Diákolimpia Területi döntő, egyéni UP2

Farkas Vanessza 5.b
10. hely

Felkészítő tanára: Külsős, Magyar D. Judit

Szent István Kupa, Leány labdarúgó torna, Újfehértó

Hrubóczki Orsolya 11.b
1. hely

Felkészítő tanára: Laskai Miklós

Szent István Kupa, Leány labdarúgó torna, Újfehértó

Bodai Hanna 11.b
1. hely

Felkészítő tanára: Laskai Miklós

Szent István Kupa, Leány labdarúgó torna, Újfehértó

Oláh Bianka 11.c
1. hely

Felkészítő tanára: Laskai Miklós

Szent István Kupa, Leány labdarúgó torna, Újfehértó

Homoki Mária 10.b
1. hely

Felkészítő tanára: Laskai Miklós

Szent István Kupa, Leány labdarúgó torna, Újfehértó

Szegedi Fruzsina 12.c
1. hely

Felkészítő tanára: Laskai Miklós

Városi Egyéni Sakk Bajnokság III.kcs.

Sarkadi Sándor István 6.b
1. hely

Felkészítő tanára:

Városi Egyéni Sakk Bajnokság III.kcs.

Péter Bence 6.b
részt vett

Felkészítő tanára:

Megyei Egyéni Sakk Bajnokság III.kcs.

Sarkadi Sándor István 6.b
7. hely

Felkészítő tanára:

Megyei Egyéni Sakk Bajnokság III.kcs.

Péter Bence 6.b
15. hely

Felkészítő tanára:

Városi Sakk Csapatbajnokság felső tagozat

Sarkadi Sándor István 6.b
4. hely

Felkészítő tanára:

Városi Sakk Csapatbajnokság felső tagozat

Péter Bence 6.b
4. hely

Felkészítő tanára:

Városi Sakk Csapatbajnokság felső tagozat

Ladics Máté 6.b
4. hely

Felkészítő tanára:

Városi Sakk Csapatbajnokság felső tagozat

Bacskó Dávid 6.b
4. hely

Felkészítő tanára:

Tájfutás Diákolimpia Megyei Döntő VI. kcs.

Nagy Dóra 11.b
2. hely

Felkészítő tanára:

Földeák- Hagymatika Kupa Tájfutás N21 B

Nagy Dóra 11.b
7. hely

Felkészítő tanára:

Heliktit Kupa Tájfutás N 18

Nagy Dóra 11.b
3. hely

Felkészítő tanára: