Matematika

Dugonics matematika verseny

Bacskai Boglárka 6.a
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Tóth Tamásné

Dugonics matematika verseny

Bacskai Boglárka 6.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Balogh Levente 4.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Dugonics matematika verseny

Balogh Levente 4.a
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Barna Rita

Dugonics matematika verseny

Barátfalvi László Imre 7.b
tovább jutott

Felkészítő tanára: Szaplonczay Mihályné

Dugonics matematika verseny

Béres István 7.b
tovább jutott

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Dankó Csenge 7.b
tovább jutott

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Devera Dávid 5.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Ecsedi Bence 5.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Fabu Eszter 4.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Dugonics matematika verseny

Fabu Eszter 4.a
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Barna Rita

Dugonics matematika verseny

Garczárik Adél 5.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Grajczárik Ádám 4.a
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Barna Rita

Dugonics matematika verseny

Grajczárik Ádám 4.a
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Barna Rita

Dugonics matematika verseny

Illés Alex 4.a
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Barna Rita

Dugonics matematika verseny

Illés Alex 4.a
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Barna Rita

Dugonics matematika verseny

István Tamás 5.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Kékesi Balázs 7.b
tovább jutott

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Kovács Gábor 4.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Dugonics matematika verseny

Kovács Gábor 4.a
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Barna Rita

Dugonics matematika verseny

Ladics Máté 7.b
tovább jutott

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Mészáros Bori Anna 7.b
tovább jutott

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Miterli Dániel 8.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Papp Balázs 4.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Dugonics matematika verseny

Papp Balázs 4.a
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Barna Rita

Dugonics matematika verseny

Pataki Júlia 5.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Péter Bence 5.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Rozinka Péter 8.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Dugonics matematika verseny

Rozinka Péter 8.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Sajtos Zsombor 5.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Sarkadi Sándor 5.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Szabados Benedek 4.a
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Barna Rita

Dugonics matematika verseny

Szabados Benedek Imre 4.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Dugonics matematika verseny

Szalanics Tamás 6.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Dugonics matematika verseny

Szalanics Tamás 6.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Szűcs Ádám 8.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Dugonics matematika verseny

Szűcs Ádám 8.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Varga Szilveszter Ákos 5.b
tovább jutott

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Vasas Flóra 7.b
tovább jutott

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Zákány Sándor 4.a
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Barna Rita

Dugonics matematika verseny

Zákány Sándor 4.a
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Barna Rita

Dugonics matematika verseny

Bacskai Boglárka 6.a
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Tóth Tamásné

Dugonics matematika verseny

Bacskai Boglárka 6.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Balogh Levente 4.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Dugonics matematika verseny

Balogh Levente 4.a
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Barna Rita

Dugonics matematika verseny

Barátfalvi László Imre 7.b
tovább jutott

Felkészítő tanára: Szaplonczay Mihályné

Dugonics matematika verseny

Béres István 7.b
tovább jutott

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Dankó Csenge 7.b
tovább jutott

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Devera Dávid 5.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Ecsedi Bence 5.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Fabu Eszter 4.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Dugonics matematika verseny

Fabu Eszter 4.a
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Barna Rita

Dugonics matematika verseny

Garczárik Adél 5.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Grajczárik Ádám 4.a
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Barna Rita

Dugonics matematika verseny

Grajczárik Ádám 4.a
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Barna Rita

Dugonics matematika verseny

Illés Alex 4.a
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Barna Rita

Dugonics matematika verseny

Illés Alex 4.a
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Barna Rita

Dugonics matematika verseny

István Tamás 5.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Kékesi Balázs 7.b
tovább jutott

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Kovács Gábor 4.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Dugonics matematika verseny

Kovács Gábor 4.a
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Barna Rita

Dugonics matematika verseny

Ladics Máté 7.b
tovább jutott

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Mészáros Bori Anna 7.b
tovább jutott

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Miterli Dániel 8.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Papp Balázs 4.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Dugonics matematika verseny

Papp Balázs 4.a
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Barna Rita

Dugonics matematika verseny

Pataki Júlia 5.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Péter Bence 5.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Rozinka Péter 8.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Dugonics matematika verseny

Rozinka Péter 8.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Sajtos Zsombor 5.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Sarkadi Sándor 5.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Szabados Benedek 4.a
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Barna Rita

Dugonics matematika verseny

Szabados Benedek Imre 4.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Dugonics matematika verseny

Szalanics Tamás 6.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Dugonics matematika verseny

Szalanics Tamás 6.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Szűcs Ádám 8.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Dugonics matematika verseny

Szűcs Ádám 8.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Varga Szilveszter Ákos 5.b
tovább jutott

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Vasas Flóra 7.b
tovább jutott

Felkészítő tanára:

Dugonics matematika verseny

Zákány Sándor 4.a
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Barna Rita

Dugonics matematika verseny

Zákány Sándor 4.a
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Barna Rita

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Balogh Levente 4.b
10.hely

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Barátfalvi László Imre 7.b
4.hely

Felkészítő tanára: Szaplonczay Mihályné

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Dankó Csenge 7.b
4.hely

Felkészítő tanára:

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Grajczárik Ádám
17.hely

Felkészítő tanára:

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Havasi Dániel 8.b
1.hely

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Havasi Dániel 8.b
26.hely

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Jaczkó Dávid
17.hely

Felkészítő tanára:

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Kékesi Balázs 7.b
3.hely

Felkészítő tanára: Szaplonczay Mihályné

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Kovács Bence 7.b
3.hely

Felkészítő tanára:

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Kovács Gábor 4.b
10.hely

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Lipők Péter 4.b
10.hely

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Mészáros Bori Anna 7.b
4.hely

Felkészítő tanára:

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Mészáros Regő Imre 8.b
1.hely

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Mészáros Regő Imre 8.b
26.hely

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Rubóczki Benedek 8.b
1.hely

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Rubóczki Benedek 8.b
26.hely

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Szabados Benedek 4.b
10.hely

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Takács Levente 7.b
3.hely

Felkészítő tanára:

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Tóth Bence Gábor 7.b
3.hely

Felkészítő tanára:

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Tuza Petra
17.hely

Felkészítő tanára:

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Ványi Bence 8.b
1.hely

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Ványi Bence 8.b
26.hely

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Varga Viktória 7.b
4.hely

Felkészítő tanára:

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Zákány Sándor
17. hely

Felkészítő tanára:

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Balogh Levente 4.b
10.hely

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Barátfalvi László Imre 7.b
4.hely

Felkészítő tanára: Szaplonczay Mihályné

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Dankó Csenge 7.b
4.hely

Felkészítő tanára:

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Grajczárik Ádám
17.hely

Felkészítő tanára:

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Havasi Dániel 8.b
1.hely

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Havasi Dániel 8.b
26.hely

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Jaczkó Dávid
17.hely

Felkészítő tanára:

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Kékesi Balázs 7.b
3.hely

Felkészítő tanára: Szaplonczay Mihályné

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Kovács Bence 7.b
3.hely

Felkészítő tanára:

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Kovács Gábor 4.b
10.hely

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Lipők Péter 4.b
10.hely

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Mészáros Bori Anna 7.b
4.hely

Felkészítő tanára:

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Mészáros Regő Imre 8.b
1.hely

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Mészáros Regő Imre 8.b
26.hely

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Rubóczki Benedek 8.b
1.hely

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Rubóczki Benedek 8.b
26.hely

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Szabados Benedek 4.b
10.hely

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Takács Levente 7.b
3.hely

Felkészítő tanára:

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Tóth Bence Gábor 7.b
3.hely

Felkészítő tanára:

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Tuza Petra
17.hely

Felkészítő tanára:

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Ványi Bence 8.b
1.hely

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Ványi Bence 8.b
26.hely

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Varga Viktória 7.b
4.hely

Felkészítő tanára:

Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály

Zákány Sándor
17. hely

Felkészítő tanára:

Debreceni komplex verseny- matematika

Csapó Márton 11.a
1.hely

Felkészítő tanára: Lajtosné Krajnyák Éva

Debreceni komplex verseny- matematika

Fabók Hanna 2.a
1.hely

Felkészítő tanára: Tóthné Kolocsán Ildikó

Debreceni komplex verseny- matematika

Felföldi Áron 10.a
2.hely

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Debreceni komplex verseny- matematika

Havasi Gergely 10.a
1.hely

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Debreceni komplex verseny- matematika

Kallós Teréz 2.a
1.hely

Felkészítő tanára: Tóthné Kolocsán Ildikó

Debreceni komplex verseny- matematika

Kovács Eszter 11.a
2.hely

Felkészítő tanára: Lajtosné Krajnyák Éva

Debreceni komplex verseny- matematika

Kovács Gábor 4.b
1.hely

Felkészítő tanára: Giliga Istvánné

Debreceni komplex verseny- matematika

Méhes Nóra 2.b
1.hely

Felkészítő tanára: Giliga Istvánné

Debreceni komplex verseny- matematika

Mészáros Bori Anna 7.b
1.hely

Felkészítő tanára: Szaplonczay Mihályné

Debreceni komplex verseny- matematika

Mészáros Koppány Gyula 3.b
1.hely

Felkészítő tanára: Fehér Zsanett

Debreceni komplex verseny- matematika

Mészáros Regő Imre 8.b
1.hely

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Debreceni komplex verseny- matematika

Mihály Balázs 6.b
2.hely

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Debreceni komplex verseny- matematika

Rozinka Péter 8.b
1.hely

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Debreceni komplex verseny- matematika

Stock Balázs 6.b
2.hely

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Debreceni komplex verseny- matematika

Szabó Csenge 9.b
1.hely

Felkészítő tanára: Tamás Éva

Debreceni komplex verseny- matematika

Szalanics Tamás 6.b
2. helyezett

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Debreceni komplex verseny- matematika

Zákány Sándor 4.a
1.hely

Felkészítő tanára: Barna Rita

Debreceni komplex verseny- matematika

Csapó Márton 11.a
1.hely

Felkészítő tanára: Lajtosné Krajnyák Éva

Debreceni komplex verseny- matematika

Fabók Hanna 2.a
1.hely

Felkészítő tanára: Tóthné Kolocsán Ildikó

Debreceni komplex verseny- matematika

Felföldi Áron 10.a
2.hely

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Debreceni komplex verseny- matematika

Havasi Gergely 10.a
1.hely

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Debreceni komplex verseny- matematika

Kallós Teréz 2.a
1.hely

Felkészítő tanára: Tóthné Kolocsán Ildikó

Debreceni komplex verseny- matematika

Kovács Eszter 11.a
2.hely

Felkészítő tanára: Lajtosné Krajnyák Éva

Debreceni komplex verseny- matematika

Kovács Gábor 4.b
1.hely

Felkészítő tanára: Giliga Istvánné

Debreceni komplex verseny- matematika

Méhes Nóra 2.b
1.hely

Felkészítő tanára: Giliga Istvánné

Debreceni komplex verseny- matematika

Mészáros Bori Anna 7.b
1.hely

Felkészítő tanára: Szaplonczay Mihályné

Debreceni komplex verseny- matematika

Mészáros Koppány Gyula 3.b
1.hely

Felkészítő tanára: Fehér Zsanett

Debreceni komplex verseny- matematika

Mészáros Regő Imre 8.b
1.hely

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Debreceni komplex verseny- matematika

Mihály Balázs 6.b
2.hely

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Debreceni komplex verseny- matematika

Rozinka Péter 8.b
1.hely

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Debreceni komplex verseny- matematika

Stock Balázs 6.b
2.hely

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Debreceni komplex verseny- matematika

Szabó Csenge 9.b
1.hely

Felkészítő tanára: Tamás Éva

Debreceni komplex verseny- matematika

Szalanics Tamás 6.b
2. helyezett

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Debreceni komplex verseny- matematika

Zákány Sándor 4.a
1.hely

Felkészítő tanára: Barna Rita

OKTV

Csapó Márton 11.a
2. fordulóba továbbküldhető

Felkészítő tanára: Lajtosné Krajnyák Éva

OKTV

Csapó Márton 11.a
2. fordulóba továbbküldhető

Felkészítő tanára: Lajtosné Krajnyák Éva

Devera Dávid 5.b
tovább jutott

Felkészítő tanára: Szaplonczay Mihályné

Devera Dávid 5.b
tovább jutott

Felkészítő tanára: Szaplonczay Mihályné

Dürer matematika verseny

Fehér Sándor 6.b
1.hely

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Dürer matematika verseny

Grajczárik Adél 5.b
1.hely

Felkészítő tanára: Lajtosné Krajnyák Éva

Dürer matematika verseny

Mészáros Bori Anna 7.b
1.hely

Felkészítő tanára: Szaplonczay Mihályné

Dürer matematika verseny

Mészáros Regő 8.b
1.hely

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Dürer matematika verseny

Mihály Balázs 6.b
1.hely

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Dürer matematika verseny

Pataki Júlia 5.b
1.hely

Felkészítő tanára: Lajtosné Krajnyák Éva

Dürer matematika verseny

Stock Balázs 6.b
1.hely

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Dürer matematika verseny

Szalanics Tamás 6.b
1.hely

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Dürer matematika verseny

Ványi Bence 8.b
1.hely

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Dürer matematika verseny

Fehér Sándor 6.b
1.hely

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Dürer matematika verseny

Grajczárik Adél 5.b
1.hely

Felkészítő tanára: Lajtosné Krajnyák Éva

Dürer matematika verseny

Mészáros Bori Anna 7.b
1.hely

Felkészítő tanára: Szaplonczay Mihályné

Dürer matematika verseny

Mészáros Regő 8.b
1.hely

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Dürer matematika verseny

Mihály Balázs 6.b
1.hely

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Dürer matematika verseny

Pataki Júlia 5.b
1.hely

Felkészítő tanára: Lajtosné Krajnyák Éva

Dürer matematika verseny

Stock Balázs 6.b
1.hely

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Dürer matematika verseny

Szalanics Tamás 6.b
1.hely

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Dürer matematika verseny

Ványi Bence 8.b
1.hely

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Varga Tamás matematika verseny

Havasi Dániel 8.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Varga Tamás matematika verseny

Havasi Dániel 8.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Varga Tamás matematika verseny

Mészáros Bori Anna 7.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Szaplonczay Mihályné

Varga Tamás matematika verseny

Havasi Dániel 8.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Varga Tamás matematika verseny

Havasi Dániel 8.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Orosz Erzsébet

Varga Tamás matematika verseny

Mészáros Bori Anna 7.b
Továbbküldhető dolgozatot írt

Felkészítő tanára: Szaplonczay Mihályné

Arany Dániel matematika verseny

Havasi Gergely 10.a
Területi fodulóba jutott

Felkészítő tanára:

Arany Dániel matematika verseny

Szabó Csenge 9.b
Területi fodulóba jutott

Felkészítő tanára:

Arany Dániel matematika verseny

Havasi Gergely 10.a
Területi fodulóba jutott

Felkészítő tanára:

Arany Dániel matematika verseny

Szabó Csenge 9.b
Területi fodulóba jutott

Felkészítő tanára:

Párkereső matematika

Kallós Teréz 2.a
3.hely

Felkészítő tanára: Tóthné Kolocsán Ildikó

Párkereső matematika

Kiss Dóra 7.b
3.hely

Felkészítő tanára: Tóth Tamásné

Párkereső matematika

Stock Balázs 6.b
1.hely

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Párkereső matematika

Szalanics Tamás 6.b
3.hely

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Párkereső matematika

Kallós Teréz 2.a
3.hely

Felkészítő tanára: Tóthné Kolocsán Ildikó

Párkereső matematika

Kiss Dóra 7.b
3.hely

Felkészítő tanára: Tóth Tamásné

Párkereső matematika

Stock Balázs 6.b
1.hely

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Párkereső matematika

Szalanics Tamás 6.b
3.hely

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Egyházmegyei csapatverseny (matematika)

Mészáros Koppány Gyula 3.b
1.hely

Felkészítő tanára: Fehér Zsanett

Egyházmegyei csapatverseny (matematika)

Szabó Csenge 9.b
1.hely

Felkészítő tanára: Tamás Éva

Egyházmegyei csapatverseny (matematika)

Mészáros Koppány Gyula 3.b
1.hely

Felkészítő tanára: Fehér Zsanett

Egyházmegyei csapatverseny (matematika)

Szabó Csenge 9.b
1.hely

Felkészítő tanára: Tamás Éva

Arany Dániel

Szabó Csenge 9.b
Továbbjutó

Felkészítő tanára: Tamás Éva

Arany Dániel

Szabó Csenge 9.b
Továbbjutó

Felkészítő tanára: Tamás Éva