Magyar irodalom

Debreceni komplex verseny- magyar irodalom

Azari Virág Vanessza 11.c
2.hely

Felkészítő tanára: Sárga Mária

Debreceni komplex verseny- magyar irodalom

Berecz Bianka 11.c
2.hely

Felkészítő tanára: Sárga Mária

Debreceni komplex verseny- magyar irodalom

Hubai Hanna 3.b
1.hely

Felkészítő tanára: Fehér Zsanett

Debreceni komplex verseny- magyar irodalom

Juhász Ákos 11.a
1.hely

Felkészítő tanára: Sárga Mária Béres Tímea

Debreceni komplex verseny- magyar irodalom

Kazup Lilla 11.c
2.hely

Felkészítő tanára: Sárga Mária

Debreceni komplex verseny- magyar irodalom

Klincsik Míra 3.a
1.hely

Felkészítő tanára: Malinákné Tatár Enikő

Debreceni komplex verseny- magyar irodalom

Kovács András Milán 11.a
1.hely

Felkészítő tanára: Sárga Mária Béres Tímea

Debreceni komplex verseny- magyar irodalom

Kövér Lili Aliz 4.a
1.hely

Felkészítő tanára: Barna Rita

Debreceni komplex verseny- magyar irodalom

Pop Andrea 11.a
1.hely

Felkészítő tanára: Sárga Mária Béres Tímea

Debreceni komplex verseny- magyar irodalom

Rajhóczki Petra 11.c
2.hely

Felkészítő tanára: Sárga Mária

Debreceni komplex verseny- magyar irodalom

Szabados Anna 11.a
1.hely

Felkészítő tanára: Sárga Mária Béres Tímea

Debreceni komplex verseny- magyar irodalom

Valu Dorka 4.b
1.hely

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Debreceni komplex verseny- magyar irodalom

Azari Virág Vanessza 11.c
2.hely

Felkészítő tanára: Sárga Mária

Debreceni komplex verseny- magyar irodalom

Berecz Bianka 11.c
2.hely

Felkészítő tanára: Sárga Mária

Debreceni komplex verseny- magyar irodalom

Hubai Hanna 3.b
1.hely

Felkészítő tanára: Fehér Zsanett

Debreceni komplex verseny- magyar irodalom

Juhász Ákos 11.a
1.hely

Felkészítő tanára: Sárga Mária Béres Tímea

Debreceni komplex verseny- magyar irodalom

Kazup Lilla 11.c
2.hely

Felkészítő tanára: Sárga Mária

Debreceni komplex verseny- magyar irodalom

Klincsik Míra 3.a
1.hely

Felkészítő tanára: Malinákné Tatár Enikő

Debreceni komplex verseny- magyar irodalom

Kovács András Milán 11.a
1.hely

Felkészítő tanára: Sárga Mária Béres Tímea

Debreceni komplex verseny- magyar irodalom

Kövér Lili Aliz 4.a
1.hely

Felkészítő tanára: Barna Rita

Debreceni komplex verseny- magyar irodalom

Pop Andrea 11.a
1.hely

Felkészítő tanára: Sárga Mária Béres Tímea

Debreceni komplex verseny- magyar irodalom

Rajhóczki Petra 11.c
2.hely

Felkészítő tanára: Sárga Mária

Debreceni komplex verseny- magyar irodalom

Szabados Anna 11.a
1.hely

Felkészítő tanára: Sárga Mária Béres Tímea

Debreceni komplex verseny- magyar irodalom

Valu Dorka 4.b
1.hely

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Népmese napja vetélkedő csapatverseny

Béres Orsolya 1.b
2.hely

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

Népmese napja vetélkedő csapatverseny

Blazsán-Deskó Balázs 1.b
3.hely

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

Népmese napja vetélkedő csapatverseny

Fabók Nóra 1.a
1.hely

Felkészítő tanára: Kiss-Simon Melinda

Népmese napja vetélkedő csapatverseny

Béres Orsolya 1.b
2.hely

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

Népmese napja vetélkedő csapatverseny

Blazsán-Deskó Balázs 1.b
3.hely

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

Népmese napja vetélkedő csapatverseny

Fabók Nóra 1.a
1.hely

Felkészítő tanára: Kiss-Simon Melinda

Egyházmegyei szavaló verseny

Fehér Petra 7.a
2.hely

Felkészítő tanára: Románné Szakolczai Mária

Egyházmegyei szavaló verseny

Fehér Petra 7.a
2.hely

Felkészítő tanára: Románné Szakolczai Mária

Debreceni komplex verseny- szavalóverseny

Grajczárik Ádám 4.a
1.hely

Felkészítő tanára: Grajczárikné Jónizs Éva

Debreceni komplex verseny- szavalóverseny

Grajczárik Adél 5.b
1.hely

Felkészítő tanára: Grajczárikné Jónizs Éva

Debreceni komplex verseny- szavalóverseny

Vinkler Míra 9.a
3.hely

Felkészítő tanára: Rubóczkiné Kiss Hajnalka

Debreceni komplex verseny- szavalóverseny

Grajczárik Ádám 4.a
1.hely

Felkészítő tanára: Grajczárikné Jónizs Éva

Debreceni komplex verseny- szavalóverseny

Grajczárik Adél 5.b
1.hely

Felkészítő tanára: Grajczárikné Jónizs Éva

Debreceni komplex verseny- szavalóverseny

Vinkler Míra 9.a
3.hely

Felkészítő tanára: Rubóczkiné Kiss Hajnalka

Szavalóverseny

Hornyák Lili 5.b
3.hely

Felkészítő tanára: Rubóczkiné Pekó Brigitta

Szavalóverseny

Hornyák Lili 5.b
3.hely

Felkészítő tanára: Rubóczkiné Pekó Brigitta

Egyházmegyei csapatverseny (magyar irodalom)

Hubai Hanna 3.b
1.hely

Felkészítő tanára: Fehér Zsanett

Egyházmegyei csapatverseny (magyar irodalom)

Hubai Hanna 3.b
1.hely

Felkészítő tanára: Fehér Zsanett

IX. Egyházmegyei Szavalóverseny

Tóth Ábel 3.b
különdíj

Felkészítő tanára: Fehér Zsanett

IX. Egyházmegyei Szavalóverseny

Tóth Ábel 3.b
különdíj

Felkészítő tanára: Fehér Zsanett

"Engedjétek hozzám jönni a gyermemeket" címmel meghirdetett versmondó verseny

Tóth Ábel 3.b
3.hely

Felkészítő tanára: Fehér Zsanett

"Engedjétek hozzám jönni a gyermemeket" címmel meghirdetett versmondó verseny

Tóth Ábel 3.b
3.hely

Felkészítő tanára: Fehér Zsanett