Jósa András élete

Kovács András 10.a
6.hely

Felkészítő tanára: Hollósy Tibor

Jósa András élete

Kovács András 10.a
6.hely

Felkészítő tanára: Hollósy Tibor

Ragány Dániel 10.a
6. hely

Felkészítő tanára: Hollósy Tibor

Csóka Dávid 10.a
6. hely

Felkészítő tanára: Hollósy Tibor

Ragány Dániel 10.a
6. hely

Felkészítő tanára: Hollósy Tibor

Csóka Dávid 10.a
6. hely

Felkészítő tanára: Hollósy Tibor

Rákóczi Szövetség- csapatverseny

Tóth Maja 11.d
Első forduló

Felkészítő tanára: Sebők Mária

Rákóczi Szövetség- csapatverseny

Drabancz Ábris 11.b
Első forduló

Felkészítő tanára: Sebők Mária

Rákóczi Szövetség- csapatverseny

Miskolczi Andrea 11.b
Első forduló

Felkészítő tanára: Sebők Mária

Rákóczi Szövetség- csapatverseny

Tóth Maja 11.d
Első forduló

Felkészítő tanára: Sebők Mária

Rákóczi Szövetség- csapatverseny

Drabancz Ábris 11.b
Első forduló

Felkészítő tanára: Sebők Mária

Rákóczi Szövetség- csapatverseny

Miskolczi Andrea 11.b
Első forduló

Felkészítő tanára: Sebők Mária

"Nagyságos fejedelem" országos történelmi verseny

Dezanove Jozefina 12.a
2. helyezés

Felkészítő tanára: TKÁ

"Nagyságos fejedelem" országos történelmi verseny

Balogh Dorina 12.b
2. helyezés

Felkészítő tanára: TKÁ

"Nagyságos fejedelem" országos történelmi verseny

Komár Nóra 12.b
2. helyezés

Felkészítő tanára: TKÁ

"Nagyságos fejedelem" országos történelmi verseny

Dezanove Virginia 7.b
10. hely

Felkészítő tanára: BöKA

"Nagyságos fejedelem" országos történelmi verseny

Szegedi Péter 7.b
10. hely

Felkészítő tanára: BöKA

"Nagyságos fejedelem" országos történelmi verseny

Ványi Bence 7.b
10. hely

Felkészítő tanára: BöKA

"Nagyságos fejedelem" országos történelmi verseny

Dezanove Jozefina 12.a
2. helyezés

Felkészítő tanára: TKÁ

"Nagyságos fejedelem" országos történelmi verseny

Balogh Dorina 12.b
2. helyezés

Felkészítő tanára: TKÁ

"Nagyságos fejedelem" országos történelmi verseny

Komár Nóra 12.b
2. helyezés

Felkészítő tanára: TKÁ

"Nagyságos fejedelem" országos történelmi verseny

Dezanove Virginia 7.b
10. hely

Felkészítő tanára: BöKA

"Nagyságos fejedelem" országos történelmi verseny

Szegedi Péter 7.b
10. hely

Felkészítő tanára: BöKA

"Nagyságos fejedelem" országos történelmi verseny

Ványi Bence 7.b
10. hely

Felkészítő tanára: BöKA

OKTV

Balogh Dorina 12.b
versenyzett

Felkészítő tanára: TKÁ

OKTV

Tomku György 12.a
versenyzett

Felkészítő tanára: TKÁ

OKTV

Balogh Dorina 12.b
versenyzett

Felkészítő tanára: TKÁ

OKTV

Tomku György 12.a
versenyzett

Felkészítő tanára: TKÁ

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

File Beáta 9.b
2. hely

Felkészítő tanára: Sebők Mária

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Tomku György 12.a
3. hely

Felkészítő tanára: TKÁ

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Tilistyák Adél 7.b
2. hely

Felkészítő tanára: Böka

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

File Beáta 9.b
2. hely

Felkészítő tanára: Sebők Mária

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Tomku György 12.a
3. hely

Felkészítő tanára: TKÁ

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Tilistyák Adél 7.b
2. hely

Felkészítő tanára: Böka

Hadszíntér az ország

Balogh Dorina 12.b
3-ként jutottak a döntőbe

Felkészítő tanára: TKÁ

Hadszíntér az ország

Perger Ádám 12.b
3-ként jutottak adöntőbe

Felkészítő tanára: TKÁ

Hadszíntér az ország

Tomku György 12.a
3-ként jutottak a döntőbe

Felkészítő tanára: TKÁ

Hadszíntér az ország

Tóth László 12.a
3-ként jutottak a döntőbe

Felkészítő tanára: TKÁ

Hadszíntér az ország

Balogh Dorina 12.b
3-ként jutottak a döntőbe

Felkészítő tanára: TKÁ

Hadszíntér az ország

Perger Ádám 12.b
3-ként jutottak adöntőbe

Felkészítő tanára: TKÁ

Hadszíntér az ország

Tomku György 12.a
3-ként jutottak a döntőbe

Felkészítő tanára: TKÁ

Hadszíntér az ország

Tóth László 12.a
3-ként jutottak a döntőbe

Felkészítő tanára: TKÁ