Jósa András élete

Kovács András 10.a
6.hely

Felkészítő tanára:

Jósa András élete

Kovács András 10.a
6.hely

Felkészítő tanára:

Ragány Dániel 10.a
6. hely

Felkészítő tanára:

Csóka Dávid 10.a
6. hely

Felkészítő tanára:

Ragány Dániel 10.a
6. hely

Felkészítő tanára:

Csóka Dávid 10.a
6. hely

Felkészítő tanára:

Rákóczi Szövetség- csapatverseny

Tóth Maja 11.d
Első forduló

Felkészítő tanára:

Rákóczi Szövetség- csapatverseny

Drabancz Ábris 11.b
Első forduló

Felkészítő tanára:

Rákóczi Szövetség- csapatverseny

Miskolczi Andrea 11.b
Első forduló

Felkészítő tanára:

Rákóczi Szövetség- csapatverseny

Tóth Maja 11.d
Első forduló

Felkészítő tanára:

Rákóczi Szövetség- csapatverseny

Drabancz Ábris 11.b
Első forduló

Felkészítő tanára:

Rákóczi Szövetség- csapatverseny

Miskolczi Andrea 11.b
Első forduló

Felkészítő tanára:

"Nagyságos fejedelem" országos történelmi verseny

Dezanove Jozefina 12.a
2. helyezés

Felkészítő tanára:

"Nagyságos fejedelem" országos történelmi verseny

Balogh Dorina 12.b
2. helyezés

Felkészítő tanára:

"Nagyságos fejedelem" országos történelmi verseny

Komár Nóra 12.b
2. helyezés

Felkészítő tanára:

"Nagyságos fejedelem" országos történelmi verseny

Dezanove Virginia 7.b
10. hely

Felkészítő tanára:

"Nagyságos fejedelem" országos történelmi verseny

Szegedi Péter 7.b
10. hely

Felkészítő tanára:

"Nagyságos fejedelem" országos történelmi verseny

Ványi Bence 7.b
10. hely

Felkészítő tanára:

"Nagyságos fejedelem" országos történelmi verseny

Dezanove Jozefina 12.a
2. helyezés

Felkészítő tanára:

"Nagyságos fejedelem" országos történelmi verseny

Balogh Dorina 12.b
2. helyezés

Felkészítő tanára:

"Nagyságos fejedelem" országos történelmi verseny

Komár Nóra 12.b
2. helyezés

Felkészítő tanára:

"Nagyságos fejedelem" országos történelmi verseny

Dezanove Virginia 7.b
10. hely

Felkészítő tanára:

"Nagyságos fejedelem" országos történelmi verseny

Szegedi Péter 7.b
10. hely

Felkészítő tanára:

"Nagyságos fejedelem" országos történelmi verseny

Ványi Bence 7.b
10. hely

Felkészítő tanára:

OKTV

Balogh Dorina 12.b
versenyzett

Felkészítő tanára:

OKTV

Tomku György 12.a
versenyzett

Felkészítő tanára:

OKTV

Balogh Dorina 12.b
versenyzett

Felkészítő tanára:

OKTV

Tomku György 12.a
versenyzett

Felkészítő tanára:

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

File Beáta 9.b
2. hely

Felkészítő tanára:

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Tomku György 12.a
3. hely

Felkészítő tanára:

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Tilistyák Adél 7.b
2. hely

Felkészítő tanára:

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

File Beáta 9.b
2. hely

Felkészítő tanára:

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Tomku György 12.a
3. hely

Felkészítő tanára:

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Tilistyák Adél 7.b
2. hely

Felkészítő tanára:

Hadszíntér az ország

Balogh Dorina 12.b
3-ként jutottak a döntőbe

Felkészítő tanára:

Hadszíntér az ország

Perger Ádám 12.b
3-ként jutottak adöntőbe

Felkészítő tanára:

Hadszíntér az ország

Tomku György 12.a
3-ként jutottak a döntőbe

Felkészítő tanára:

Hadszíntér az ország

Tóth László 12.a
3-ként jutottak a döntőbe

Felkészítő tanára:

Hadszíntér az ország

Balogh Dorina 12.b
3-ként jutottak a döntőbe

Felkészítő tanára:

Hadszíntér az ország

Perger Ádám 12.b
3-ként jutottak adöntőbe

Felkészítő tanára:

Hadszíntér az ország

Tomku György 12.a
3-ként jutottak a döntőbe

Felkészítő tanára:

Hadszíntér az ország

Tóth László 12.a
3-ként jutottak a döntőbe

Felkészítő tanára: