Jedlik Ányos Matematika verseny

Szabados Benedek Imre 3.b
2. díj

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Jedlik Ányos Matematika verseny

Szabados Benedek Imre 3.b
4. hely

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Jedlik Ányos Matematika verseny

Szabados Benedek Imre 3.b
2. díj

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Jedlik Ányos Matematika verseny

Szabados Benedek Imre 3.b
4. hely

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Arany Dániel matematika verseny

Csapó Mártom 10.a
továbbjutott

Felkészítő tanára: IGK

Arany Dániel matematika verseny

Csapó Mártom 10.a
versenyzett

Felkészítő tanára: IGK

Arany Dániel matematika verseny

Kovács Eszter Gizella 10.a
versenyzett

Felkészítő tanára: IGK

Arany Dániel matematika verseny

Csapó Mártom 10.a
továbbjutott

Felkészítő tanára: IGK

Arany Dániel matematika verseny

Csapó Mártom 10.a
versenyzett

Felkészítő tanára: IGK

Arany Dániel matematika verseny

Kovács Eszter Gizella 10.a
versenyzett

Felkészítő tanára: IGK

Gordiusz

Csapó Márton 10.a
versenyzett

Felkészítő tanára: IGK

Gordiusz

Kovács Eszter Gizella 10.a
versenyzett

Felkészítő tanára: IGK

Gordiusz

Csapó Márton 10.a
versenyzett

Felkészítő tanára: IGK

Gordiusz

Kovács Eszter Gizella 10.a
versenyzett

Felkészítő tanára: IGK

Bolyai matematika csapatverseny

Grajczárik Ádám 3.a
6. helyezett

Felkészítő tanára: BR

Bolyai matematika csapatverseny

István Mátyás 3.a
6. helyezett

Felkészítő tanára: BR

Bolyai matematika csapatverseny

Jaczkó Dávid 3.a
6. helyezett

Felkészítő tanára: BR

Bolyai matematika csapatverseny

Zákány Sándor 3.a
6. helyezett

Felkészítő tanára: BR

Bolyai matematika csapatverseny

Nagy Zsófia 8.b
4. hely

Felkészítő tanára: SzMné

Bolyai matematika csapatverseny

Sajtos Áron Vid 8.b
4.hely

Felkészítő tanára: SzMné

Bolyai matematika csapatverseny

Szabó Csenge Zsófia 8.b
4. hely

Felkészítő tanára: SzMné

Bolyai matematika csapatverseny

Varga Dóra 8.b
4.hely

Felkészítő tanára: SzMné

Bolyai matematika csapatverseny

Grajczárik Ádám 3.a
6. helyezett

Felkészítő tanára: BR

Bolyai matematika csapatverseny

István Mátyás 3.a
6. helyezett

Felkészítő tanára: BR

Bolyai matematika csapatverseny

Jaczkó Dávid 3.a
6. helyezett

Felkészítő tanára: BR

Bolyai matematika csapatverseny

Zákány Sándor 3.a
6. helyezett

Felkészítő tanára: BR

Bolyai matematika csapatverseny

Nagy Zsófia 8.b
4. hely

Felkészítő tanára: SzMné

Bolyai matematika csapatverseny

Sajtos Áron Vid 8.b
4.hely

Felkészítő tanára: SzMné

Bolyai matematika csapatverseny

Szabó Csenge Zsófia 8.b
4. hely

Felkészítő tanára: SzMné

Bolyai matematika csapatverseny

Varga Dóra 8.b
4.hely

Felkészítő tanára: SzMné

Zrínyi megyei matematika verseny

Zákány Sándor 3.a
10. helyezett

Felkészítő tanára: BR

Zrínyi megyei matematika verseny

Péter Bence 4.b
12. helyezés

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

Zrínyi megyei matematika verseny

Mészáros Bori Anna 6.b
4.? hely

Felkészítő tanára: SzMné

Zrínyi megyei matematika verseny

Szabó Csenge Zsófia 8.b
4. hely

Felkészítő tanára: SzM-né

Zrínyi megyei matematika verseny

Nagy Zsófia 8.b
12. hely

Felkészítő tanára: SzM-né

Zrínyi megyei matematika verseny

Felföldi Áron 9.a
versenyzett 39. hely

Felkészítő tanára: OE

Zrínyi megyei matematika verseny

Zákány Sándor 3.a
10. helyezett

Felkészítő tanára: BR

Zrínyi megyei matematika verseny

Péter Bence 4.b
12. helyezés

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

Zrínyi megyei matematika verseny

Mészáros Bori Anna 6.b
4.? hely

Felkészítő tanára: SzMné

Zrínyi megyei matematika verseny

Szabó Csenge Zsófia 8.b
4. hely

Felkészítő tanára: SzM-né

Zrínyi megyei matematika verseny

Nagy Zsófia 8.b
12. hely

Felkészítő tanára: SzM-né

Zrínyi megyei matematika verseny

Felföldi Áron 9.a
versenyzett 39. hely

Felkészítő tanára: OE

A Katolikus Iskolák Dugonics András Matematika Versenye

Péter Bence 4.b
országos döntőbe jutott

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

A Katolikus Iskolák Dugonics András Matematika Versenye

Péter Bence 4.b
nem ért el helyezést

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

A Katolikus Iskolák Dugonics András Matematika Versenye

Kejzer Ruben 4.b
országos döntőbe jutott

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

A Katolikus Iskolák Dugonics András Matematika Versenye

Kejzer Ruben 4.b
nem ért el helyezést

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

A Katolikus Iskolák Dugonics András Matematika Versenye

Péter Bence 4.b
országos döntőbe jutott

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

A Katolikus Iskolák Dugonics András Matematika Versenye

Péter Bence 4.b
nem ért el helyezést

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

A Katolikus Iskolák Dugonics András Matematika Versenye

Kejzer Ruben 4.b
országos döntőbe jutott

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

A Katolikus Iskolák Dugonics András Matematika Versenye

Kejzer Ruben 4.b
nem ért el helyezést

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

Dugonics András matematikaverseny

Szabó Csenge 8.b
6. hely

Felkészítő tanára: Szaplonczay Mihályné

Dugonics András matematikaverseny

Szabó Csenge 8.b
6. hely

Felkészítő tanára: Szaplonczay Mihályné

Móra Matek megyei matematika verseny döntője

Zákány Sándor 3.a
IV. hely

Felkészítő tanára: Barna Rita

Móra Matek megyei matematika verseny döntője

Fenyvesvölgyi Zétény 1.a
10.helyezés

Felkészítő tanára: TKI

Móra Matek megyei matematika verseny döntője

Tóth Ábel 2.b
7. helyezett

Felkészítő tanára: Tamás Zsanett

Móra Matek megyei matematika verseny döntője

Miholecz Mátyás Zoltán 2.b
20. helyezett

Felkészítő tanára: Tamás Zsanett

Móra Matek megyei matematika verseny döntője

Zákány Sándor 3.a
IV. hely

Felkészítő tanára: Barna Rita

Móra Matek megyei matematika verseny döntője

Fenyvesvölgyi Zétény 1.a
10.helyezés

Felkészítő tanára: TKI

Móra Matek megyei matematika verseny döntője

Tóth Ábel 2.b
7. helyezett

Felkészítő tanára: Tamás Zsanett

Móra Matek megyei matematika verseny döntője

Miholecz Mátyás Zoltán 2.b
20. helyezett

Felkészítő tanára: Tamás Zsanett

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Mészáros Bori Anna 6.b
1. hely

Felkészítő tanára: SzMné

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Szabó Csenge Zsófia 8.b
2. hely

Felkészítő tanára: SzMné

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Szalanics Tamás 5.b
1. hely

Felkészítő tanára: KB

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Mészáros Anna Bori 6.b
1. hely

Felkészítő tanára: SzM-né

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Szabó Csenge Zsófia 8.b
2. hely

Felkészítő tanára: SzM-né

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Felföldi Áron 9.a
2. hely

Felkészítő tanára: OE

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Csapó Márton 10.a
2. hely

Felkészítő tanára: IGK

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Mészáros Bori Anna 6.b
1. hely

Felkészítő tanára: SzMné

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Szabó Csenge Zsófia 8.b
2. hely

Felkészítő tanára: SzMné

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Szalanics Tamás 5.b
1. hely

Felkészítő tanára: KB

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Mészáros Anna Bori 6.b
1. hely

Felkészítő tanára: SzM-né

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Szabó Csenge Zsófia 8.b
2. hely

Felkészítő tanára: SzM-né

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Felföldi Áron 9.a
2. hely

Felkészítő tanára: OE

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Csapó Márton 10.a
2. hely

Felkészítő tanára: IGK

Jedlik Ányos MatFiz Verseny

Stock Balázs 5.b
2. díj

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Jedlik Ányos MatFiz Verseny

Stock Balázs 5.b
4. hely

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Jedlik Ányos MatFiz Verseny

Barátfalvi László Imre 6.b
1. díj

Felkészítő tanára: SzMné

Jedlik Ányos MatFiz Verseny

Barátfalvi László Imre 6.b
4. hely

Felkészítő tanára: SzMné

Jedlik Ányos MatFiz Verseny

Dankó Csenge 6.b
1. díj

Felkészítő tanára: SzMné

Jedlik Ányos MatFiz Verseny

Dankó Csenge 6.b
5. hely

Felkészítő tanára: SzMné

Jedlik Ányos MatFiz Verseny

Papp Balázs 3.b
versenyzett

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Jedlik Ányos MatFiz Verseny

Ecsedi Bence 4.a
versenyzett

Felkészítő tanára: Linzenboldné Nagy Katalin

Jedlik Ányos MatFiz Verseny

Sajtos Zsombor Levente 4.a
versenyzett

Felkészítő tanára: Linzenboldné Nagy Katalin

Jedlik Ányos MatFiz Verseny

Sarkadi Sándor István 4.a
versenyzett

Felkészítő tanára: Linzenboldné Nagy Katalin

Jedlik Ányos MatFiz Verseny

Devera Dávid 4.b
versenyzett

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

Jedlik Ányos MatFiz Verseny

Kovács Rebeka 6.b
versenyzett

Felkészítő tanára: SzMné

Jedlik Ányos MatFiz Verseny

Stock Balázs 5.b
2. díj

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Jedlik Ányos MatFiz Verseny

Stock Balázs 5.b
4. hely

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Jedlik Ányos MatFiz Verseny

Barátfalvi László Imre 6.b
1. díj

Felkészítő tanára: SzMné

Jedlik Ányos MatFiz Verseny

Barátfalvi László Imre 6.b
4. hely

Felkészítő tanára: SzMné

Jedlik Ányos MatFiz Verseny

Dankó Csenge 6.b
1. díj

Felkészítő tanára: SzMné

Jedlik Ányos MatFiz Verseny

Dankó Csenge 6.b
5. hely

Felkészítő tanára: SzMné

Jedlik Ányos MatFiz Verseny

Papp Balázs 3.b
versenyzett

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Jedlik Ányos MatFiz Verseny

Ecsedi Bence 4.a
versenyzett

Felkészítő tanára: Linzenboldné Nagy Katalin

Jedlik Ányos MatFiz Verseny

Sajtos Zsombor Levente 4.a
versenyzett

Felkészítő tanára: Linzenboldné Nagy Katalin

Jedlik Ányos MatFiz Verseny

Sarkadi Sándor István 4.a
versenyzett

Felkészítő tanára: Linzenboldné Nagy Katalin

Jedlik Ányos MatFiz Verseny

Devera Dávid 4.b
versenyzett

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

Jedlik Ányos MatFiz Verseny

Kovács Rebeka 6.b
versenyzett

Felkészítő tanára: SzMné

Országos Dürer csapatverseny

Dankó Csenge 6.b
1. hely

Felkészítő tanára: SzMné

Országos Dürer csapatverseny

Dankó Csenge 6.b
8. hely

Felkészítő tanára: SzMné

Országos Dürer csapatverseny

Tóth Bence Gábor 6.b
1. hely

Felkészítő tanára: SzMné

Országos Dürer csapatverseny

Tóth Bence Gábor 6.b
8. hely

Felkészítő tanára: SzMné

Országos Dürer csapatverseny

Bálint Lili 5.b
1. hely

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Országos Dürer csapatverseny

Bálint Lili 5.b
8. hely

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Országos Dürer csapatverseny

Szalanics Tamás 5.b
2. hely

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Országos Dürer csapatverseny

Szalanics Tamás 5.b
3. hely

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Országos Dürer csapatverseny

Mészáros Bori Anna 6.b
2. hely

Felkészítő tanára: SzMné

Országos Dürer csapatverseny

Mészáros Bori Anna 6.b
3. hely

Felkészítő tanára: SzMné

Országos Dürer csapatverseny

Juhász Zsófia 6.b
2. hely

Felkészítő tanára: SzMné

Országos Dürer csapatverseny

Juhász Zsófia 6.b
3. hely

Felkészítő tanára: SzMné

Országos Dürer csapatverseny

Dankó Csenge 6.b
1. hely

Felkészítő tanára: SzMné

Országos Dürer csapatverseny

Dankó Csenge 6.b
8. hely

Felkészítő tanára: SzMné

Országos Dürer csapatverseny

Tóth Bence Gábor 6.b
1. hely

Felkészítő tanára: SzMné

Országos Dürer csapatverseny

Tóth Bence Gábor 6.b
8. hely

Felkészítő tanára: SzMné

Országos Dürer csapatverseny

Bálint Lili 5.b
1. hely

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Országos Dürer csapatverseny

Bálint Lili 5.b
8. hely

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Országos Dürer csapatverseny

Szalanics Tamás 5.b
2. hely

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Országos Dürer csapatverseny

Szalanics Tamás 5.b
3. hely

Felkészítő tanára: Kallós Béla

Országos Dürer csapatverseny

Mészáros Bori Anna 6.b
2. hely

Felkészítő tanára: SzMné

Országos Dürer csapatverseny

Mészáros Bori Anna 6.b
3. hely

Felkészítő tanára: SzMné

Országos Dürer csapatverseny

Juhász Zsófia 6.b
2. hely

Felkészítő tanára: SzMné

Országos Dürer csapatverseny

Juhász Zsófia 6.b
3. hely

Felkészítő tanára: SzMné

XXVI.Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Sajtos Zsombor Levente 4.a
11.

Felkészítő tanára: Linzenboldné Nagy Katalin

XXVI.Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Ecsedi Bence 4.a
32.

Felkészítő tanára: Linzenboldné Nagy Katalin

XXVI.Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Papp Lőrinc Tamás 4.a
109.

Felkészítő tanára: Linzenboldné Nagy Katalin

XXVI.Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Sajtos Zsombor Levente 4.a
11.

Felkészítő tanára: Linzenboldné Nagy Katalin

XXVI.Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Ecsedi Bence 4.a
32.

Felkészítő tanára: Linzenboldné Nagy Katalin

XXVI.Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Papp Lőrinc Tamás 4.a
109.

Felkészítő tanára: Linzenboldné Nagy Katalin

Arany Dániel metamatika verseny

Havasi Gergely 9.a
tovább küldhető

Felkészítő tanára: OE

Arany Dániel metamatika verseny

Havasi Gergely 9.a
tovább küldhető

Felkészítő tanára: OE

Bolyai matematika csapatverseny megyei forduló

Mészáros Regő 7.b
1. hely

Felkészítő tanára: OE

Bolyai matematika csapatverseny megyei forduló

Ványi Bence 7.b
1. hely

Felkészítő tanára: OE

Bolyai matematika csapatverseny megyei forduló

Rubóczki Benedek 7.b
1. hely

Felkészítő tanára: OE

Bolyai matematika csapatverseny megyei forduló

Havasi Dániel 7.b
1. hely

Felkészítő tanára: OE

Bolyai matematika csapatverseny megyei forduló

Mészáros Regő 7.b
1. hely

Felkészítő tanára: OE

Bolyai matematika csapatverseny megyei forduló

Ványi Bence 7.b
1. hely

Felkészítő tanára: OE

Bolyai matematika csapatverseny megyei forduló

Rubóczki Benedek 7.b
1. hely

Felkészítő tanára: OE

Bolyai matematika csapatverseny megyei forduló

Havasi Dániel 7.b
1. hely

Felkészítő tanára: OE

Bolyai matematika csapatverseny országos döntő

Mészáros Regő 7.b
23. hely

Felkészítő tanára: OE

Bolyai matematika csapatverseny országos döntő

Ványi Bence 7.b
23. hely

Felkészítő tanára: OE

Bolyai matematika csapatverseny országos döntő

Rubóczki Benedek 7.b
23. hely

Felkészítő tanára: OE

Bolyai matematika csapatverseny országos döntő

Havasi Dániel 7.b
23. hely

Felkészítő tanára: OE

Bolyai matematika csapatverseny országos döntő

Mészáros Regő 7.b
23. hely

Felkészítő tanára: OE

Bolyai matematika csapatverseny országos döntő

Ványi Bence 7.b
23. hely

Felkészítő tanára: OE

Bolyai matematika csapatverseny országos döntő

Rubóczki Benedek 7.b
23. hely

Felkészítő tanára: OE

Bolyai matematika csapatverseny országos döntő

Havasi Dániel 7.b
23. hely

Felkészítő tanára: OE

Országos Dürer csapatverseny területi forduló

Sajtos Áron 8.b
1. hely

Felkészítő tanára: SzM-né

Országos Dürer csapatverseny területi forduló

Szabó Csenge 8.b
1. hely

Felkészítő tanára: SzM-né

Országos Dürer csapatverseny területi forduló

Havasi Dániel 7.b
1. hely

Felkészítő tanára: OE

Országos Dürer csapatverseny területi forduló

Havasi Gergely 9.a
1. hely

Felkészítő tanára: OE

Országos Dürer csapatverseny területi forduló

Felföldi Áron 9.a
1. hely

Felkészítő tanára: OE

Országos Dürer csapatverseny területi forduló

Juhász Bernadett 9..b
1. hely

Felkészítő tanára: OE

Országos Dürer csapatverseny területi forduló

Sajtos Áron 8.b
1. hely

Felkészítő tanára: SzM-né

Országos Dürer csapatverseny területi forduló

Szabó Csenge 8.b
1. hely

Felkészítő tanára: SzM-né

Országos Dürer csapatverseny területi forduló

Havasi Dániel 7.b
1. hely

Felkészítő tanára: OE

Országos Dürer csapatverseny területi forduló

Havasi Gergely 9.a
1. hely

Felkészítő tanára: OE

Országos Dürer csapatverseny területi forduló

Felföldi Áron 9.a
1. hely

Felkészítő tanára: OE

Országos Dürer csapatverseny területi forduló

Juhász Bernadett 9..b
1. hely

Felkészítő tanára: OE

Országos Dürer csapatverseny országos döntő

Sajtos Áron 8.b
8. hely

Felkészítő tanára: SzM-né

Országos Dürer csapatverseny országos döntő

Szabó Csenge 8.b
8. hely

Felkészítő tanára: SzM-né

Országos Dürer csapatverseny országos döntő

Havasi Dániel 7.b
8. hely

Felkészítő tanára: OE

Országos Dürer csapatverseny országos döntő

Havasi Gergely 9.a
16. hely

Felkészítő tanára: OE

Országos Dürer csapatverseny országos döntő

Felföldi Áron 9.a
16. hely

Felkészítő tanára: OE

Országos Dürer csapatverseny országos döntő

Juhász Bernadett 9..b
16. hely

Felkészítő tanára: OE

Országos Dürer csapatverseny országos döntő

Sajtos Áron 8.b
8. hely

Felkészítő tanára: SzM-né

Országos Dürer csapatverseny országos döntő

Szabó Csenge 8.b
8. hely

Felkészítő tanára: SzM-né

Országos Dürer csapatverseny országos döntő

Havasi Dániel 7.b
8. hely

Felkészítő tanára: OE

Országos Dürer csapatverseny országos döntő

Havasi Gergely 9.a
16. hely

Felkészítő tanára: OE

Országos Dürer csapatverseny országos döntő

Felföldi Áron 9.a
16. hely

Felkészítő tanára: OE

Országos Dürer csapatverseny országos döntő

Juhász Bernadett 9..b
16. hely

Felkészítő tanára: OE