Reading In English Competition, Stage 1

Dankó Csenge 6.b
3. hely

Felkészítő tanára: Bartháné Hagymásy Zita

Reading In English Competition, Stage 1

Dankó Csenge 6.b
3. hely

Felkészítő tanára: Bartháné Hagymásy Zita

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Ujszászi Anna 8.b
2. hely

Felkészítő tanára: Rubóczkiné Kiss Hajnalka

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Szaplonczay Eufémia 9.a
2. hely

Felkészítő tanára: Nagy Éva

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Fekete Veronika 11.a
2. hely

Felkészítő tanára: Dobrosiné Rátonyi Zsófia

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Ujszászi Anna 8.b
2. hely

Felkészítő tanára: Rubóczkiné Kiss Hajnalka

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Szaplonczay Eufémia 9.a
2. hely

Felkészítő tanára: Nagy Éva

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Fekete Veronika 11.a
2. hely

Felkészítő tanára: Dobrosiné Rátonyi Zsófia

Scrabble

Ujszászi Anna 8.b
I. helyezés (csapatverseny)

Felkészítő tanára: Rubóczkiné Kiss Hajnalka

Scrabble

Ujszászi Anna 8.b
I. helyezés (csapatverseny)

Felkészítő tanára: Rubóczkiné Kiss Hajnalka

Scabble

Varga Dóra 8.b
I. helyezés (csapatverseny)

Felkészítő tanára: Rubóczkiné Kiss Hajnalka

Scabble

Varga Dóra 8.b
I. helyezés (csapatverseny)

Felkészítő tanára: Rubóczkiné Kiss Hajnalka

Srabble

Sarkadi Luca 8.b
I. helyezés (csapatverseny)

Felkészítő tanára: Rubóczkiné Kiss Hajnalka

Srabble

Sarkadi Luca 8.b
I. helyezés (csapatverseny)

Felkészítő tanára: Rubóczkiné Kiss Hajnalka

OKTV

Rubóczki Bálint 12.b
továbbküldhető dolgozat

Felkészítő tanára: Rubóczkiné Kiss Hajnalka

OKTV

Fekete Veronika 11.a
Versenyzett

Felkészítő tanára: Dobrosiné Rátonyi Zsófia

OKTV

Rubóczki Bálint 12.b
továbbküldhető dolgozat

Felkészítő tanára: Rubóczkiné Kiss Hajnalka

OKTV

Fekete Veronika 11.a
Versenyzett

Felkészítő tanára: Dobrosiné Rátonyi Zsófia

Ábrahám Örzse Emlékverseny

Berecz Bianka 10.c
továbbküldhető dolgozatot írt, de az országos döntőre nem hívták be

Felkészítő tanára: Nagy Éva

Ábrahám Örzse Emlékverseny

Juhász Ákos 10.a
továbbküldhető dolgozatot írt, de az országos döntőre nem hívták be

Felkészítő tanára: Nagy Éva

Ábrahám Örzse Emlékverseny

Sütő Hanna 9.a
továbbküldhető dolgozatot írt, de az országos döntőre nem hívták be

Felkészítő tanára: Nagy Éva

Ábrahám Örzse Emlékverseny

Berecz Bianka 10.c
továbbküldhető dolgozatot írt, de az országos döntőre nem hívták be

Felkészítő tanára: Nagy Éva

Ábrahám Örzse Emlékverseny

Juhász Ákos 10.a
továbbküldhető dolgozatot írt, de az országos döntőre nem hívták be

Felkészítő tanára: Nagy Éva

Ábrahám Örzse Emlékverseny

Sütő Hanna 9.a
továbbküldhető dolgozatot írt, de az országos döntőre nem hívták be

Felkészítő tanára: Nagy Éva

USA-nap

Popovics Kinga 9.a
Csapatverseny, 2. hely

Felkészítő tanára: Nagy Éva

USA-nap

Balogh Julianna 9.a
Csapatverseny, 2. hely

Felkészítő tanára: Nagy Éva

USA-nap

Juhász Ákos 10.a
Csapatverseny, 2. hely

Felkészítő tanára: Nagy Éva

USA-nap

Popovics Kinga 9.a
Csapatverseny, 2. hely

Felkészítő tanára: Nagy Éva

USA-nap

Balogh Julianna 9.a
Csapatverseny, 2. hely

Felkészítő tanára: Nagy Éva

USA-nap

Juhász Ákos 10.a
Csapatverseny, 2. hely

Felkészítő tanára: Nagy Éva

 Reading in English Competition

Bákonyi Marianna 6.b
1. helyezés

Felkészítő tanára: GJÉ

 Reading in English Competition

Bákonyi Marianna 6.b
1. helyezés

Felkészítő tanára: GJÉ