Reading In English Competition, Stage 1

Dankó Csenge 6.b
3. hely

Felkészítő tanára:

Reading In English Competition, Stage 1

Dankó Csenge 6.b
3. hely

Felkészítő tanára:

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Ujszászi Anna 8.b
2. hely

Felkészítő tanára:

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Szaplonczay Eufémia 9.a
2. hely

Felkészítő tanára:

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Fekete Veronika 11.a
2. hely

Felkészítő tanára:

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Ujszászi Anna 8.b
2. hely

Felkészítő tanára:

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Szaplonczay Eufémia 9.a
2. hely

Felkészítő tanára:

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Fekete Veronika 11.a
2. hely

Felkészítő tanára:

Scrabble

Ujszászi Anna 8.b
I. helyezés (csapatverseny)

Felkészítő tanára:

Scrabble

Ujszászi Anna 8.b
I. helyezés (csapatverseny)

Felkészítő tanára:

Scabble

Varga Dóra 8.b
I. helyezés (csapatverseny)

Felkészítő tanára:

Scabble

Varga Dóra 8.b
I. helyezés (csapatverseny)

Felkészítő tanára:

Srabble

Sarkadi Luca 8.b
I. helyezés (csapatverseny)

Felkészítő tanára:

Srabble

Sarkadi Luca 8.b
I. helyezés (csapatverseny)

Felkészítő tanára:

OKTV

Rubóczki Bálint 12.b
továbbküldhető dolgozat

Felkészítő tanára:

OKTV

Fekete Veronika 11.a
Versenyzett

Felkészítő tanára:

OKTV

Rubóczki Bálint 12.b
továbbküldhető dolgozat

Felkészítő tanára:

OKTV

Fekete Veronika 11.a
Versenyzett

Felkészítő tanára:

Ábrahám Örzse Emlékverseny

Berecz Bianka 10.c
továbbküldhető dolgozatot írt, de az országos döntőre nem hívták be

Felkészítő tanára:

Ábrahám Örzse Emlékverseny

Juhász Ákos 10.a
továbbküldhető dolgozatot írt, de az országos döntőre nem hívták be

Felkészítő tanára:

Ábrahám Örzse Emlékverseny

Sütő Hanna 9.a
továbbküldhető dolgozatot írt, de az országos döntőre nem hívták be

Felkészítő tanára:

Ábrahám Örzse Emlékverseny

Berecz Bianka 10.c
továbbküldhető dolgozatot írt, de az országos döntőre nem hívták be

Felkészítő tanára:

Ábrahám Örzse Emlékverseny

Juhász Ákos 10.a
továbbküldhető dolgozatot írt, de az országos döntőre nem hívták be

Felkészítő tanára:

Ábrahám Örzse Emlékverseny

Sütő Hanna 9.a
továbbküldhető dolgozatot írt, de az országos döntőre nem hívták be

Felkészítő tanára:

USA-nap

Popovics Kinga 9.a
Csapatverseny, 2. hely

Felkészítő tanára:

USA-nap

Balogh Julianna 9.a
Csapatverseny, 2. hely

Felkészítő tanára:

USA-nap

Juhász Ákos 10.a
Csapatverseny, 2. hely

Felkészítő tanára:

USA-nap

Popovics Kinga 9.a
Csapatverseny, 2. hely

Felkészítő tanára:

USA-nap

Balogh Julianna 9.a
Csapatverseny, 2. hely

Felkészítő tanára:

USA-nap

Juhász Ákos 10.a
Csapatverseny, 2. hely

Felkészítő tanára:

 Reading in English Competition

Bákonyi Marianna 6.b
1. helyezés

Felkészítő tanára:

 Reading in English Competition

Bákonyi Marianna 6.b
1. helyezés

Felkészítő tanára: