A népmese napja (helyi)

Pataki Júlia 4.a
III.hely

Felkészítő tanára: Linzenbolné Nagy Katalin

A népmese napja (helyi)

Czesznák Adél 2.b
III. helyezett

Felkészítő tanára: Tamás Zsanett

A népmese napja (helyi)

Péter Bence 4.b
II. helyezés

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

A népmese napja (helyi)

Devera Dávid 4.b
I. helyezés

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

A népmese napja (helyi)

Pataki Júlia 4.a
III.hely

Felkészítő tanára: Linzenbolné Nagy Katalin

A népmese napja (helyi)

Czesznák Adél 2.b
III. helyezett

Felkészítő tanára: Tamás Zsanett

A népmese napja (helyi)

Péter Bence 4.b
II. helyezés

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

A népmese napja (helyi)

Devera Dávid 4.b
I. helyezés

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

V.Ciripelő szavalóverseny(Szentegyházfalu)

Grajczárik Adél Dorottya 4.a
III. hely

Felkészítő tanára: Linzenbolné Nagy Katalin

V.Ciripelő szavalóverseny(Szentegyházfalu)

Grajczárik Adél Dorottya 4.a
III. hely

Felkészítő tanára: Linzenbolné Nagy Katalin

"Engedjétek hozzám jönni a kisgyermekeket"c. versmondó verseny

Hornyák Lili 4.a
II.hely

Felkészítő tanára: Linzenbolné Nagy Katalin

"Engedjétek hozzám jönni a kisgyermekeket"c. versmondó verseny

Szilágyi Petra 1.a
I.hely

Felkészítő tanára: Tóthné Kolocsán Ildikó

"Engedjétek hozzám jönni a kisgyermekeket"c. versmondó verseny

Börzsei Borbála 1.a
különdíj

Felkészítő tanára: Tóthné Kolocsán Ildikó

"Engedjétek hozzám jönni a kisgyermekeket"c. versmondó verseny

Grajczárik Ádám 3.a
1. helyezett

Felkészítő tanára: BR

"Engedjétek hozzám jönni a kisgyermekeket"c. versmondó verseny

Tóth Ábel 2.b
II. helyezés

Felkészítő tanára: Tamás Zsanett

"Engedjétek hozzám jönni a kisgyermekeket"c. versmondó verseny

Péter Bence 4.b
különdíj

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

"Engedjétek hozzám jönni a kisgyermekeket"c. versmondó verseny

Hornyák Lili 4.a
II.hely

Felkészítő tanára: Linzenbolné Nagy Katalin

"Engedjétek hozzám jönni a kisgyermekeket"c. versmondó verseny

Szilágyi Petra 1.a
I.hely

Felkészítő tanára: Tóthné Kolocsán Ildikó

"Engedjétek hozzám jönni a kisgyermekeket"c. versmondó verseny

Börzsei Borbála 1.a
különdíj

Felkészítő tanára: Tóthné Kolocsán Ildikó

"Engedjétek hozzám jönni a kisgyermekeket"c. versmondó verseny

Grajczárik Ádám 3.a
1. helyezett

Felkészítő tanára: BR

"Engedjétek hozzám jönni a kisgyermekeket"c. versmondó verseny

Tóth Ábel 2.b
II. helyezés

Felkészítő tanára: Tamás Zsanett

"Engedjétek hozzám jönni a kisgyermekeket"c. versmondó verseny

Péter Bence 4.b
különdíj

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

VIII. Egyházmegyei szavalóverseny

Grajczárik Adél Dorottya 4.a
Arany fokozat

Felkészítő tanára: Linzenbolné Nagy Katalin

VIII. Egyházmegyei szavalóverseny

Hornyák Lili 4.a
különdíj

Felkészítő tanára: Linzenbolné Nagy Katalin

VIII. Egyházmegyei szavalóverseny

Nagy Nándor 5.a
továbbjutott

Felkészítő tanára: Béres Tímea

VIII. Egyházmegyei szavalóverseny

Teski Erika 5.a
nem jutott tovább

Felkészítő tanára: Béres Tímea

VIII. Egyházmegyei szavalóverseny

Ujj Dorottya 5.a
nem jutott tovább

Felkészítő tanára: Béres Tímea

VIII. Egyházmegyei szavalóverseny

Bodó Ágnes 5.a
nem jutott tovább

Felkészítő tanára: Béres Tímea

VIII. Egyházmegyei szavalóverseny

Király Flóra 5.a
nem jutott tovább

Felkészítő tanára: Béres Tímea

VIII. Egyházmegyei szavalóverseny

Bálint Lili 5.b
nem jutott tovább

Felkészítő tanára: Béres Tímea

VIII. Egyházmegyei szavalóverseny

Grajczárik Ádám 3.a
3. helyezett

Felkészítő tanára: BR

VIII. Egyházmegyei szavalóverseny

Grajczárik Adél Dorottya 4.a
Arany fokozat

Felkészítő tanára: Linzenbolné Nagy Katalin

VIII. Egyházmegyei szavalóverseny

Hornyák Lili 4.a
különdíj

Felkészítő tanára: Linzenbolné Nagy Katalin

VIII. Egyházmegyei szavalóverseny

Nagy Nándor 5.a
továbbjutott

Felkészítő tanára: Béres Tímea

VIII. Egyházmegyei szavalóverseny

Teski Erika 5.a
nem jutott tovább

Felkészítő tanára: Béres Tímea

VIII. Egyházmegyei szavalóverseny

Ujj Dorottya 5.a
nem jutott tovább

Felkészítő tanára: Béres Tímea

VIII. Egyházmegyei szavalóverseny

Bodó Ágnes 5.a
nem jutott tovább

Felkészítő tanára: Béres Tímea

VIII. Egyházmegyei szavalóverseny

Király Flóra 5.a
nem jutott tovább

Felkészítő tanára: Béres Tímea

VIII. Egyházmegyei szavalóverseny

Bálint Lili 5.b
nem jutott tovább

Felkészítő tanára: Béres Tímea

VIII. Egyházmegyei szavalóverseny

Grajczárik Ádám 3.a
3. helyezett

Felkészítő tanára: BR

- Hit, remény, szeretet című nemzetközi versmondó verseny nyíregyházi és határon túli magyar diákok részére

Szilágyi Petra 1.a
különdíj

Felkészítő tanára: Tóthné Kolocsán Ildikó

- Hit, remény, szeretet című nemzetközi versmondó verseny nyíregyházi és határon túli magyar diákok részére

Szilágyi Petra 1.a
különdíj

Felkészítő tanára: Tóthné Kolocsán Ildikó

Szép magyar beszéd MPKKI

Illés Dorina 5.b
továbbjutott

Felkészítő tanára: Béres Tímea

Szép magyar beszéd MPKKI

Illés Dorina 5.b
2. helyezés

Felkészítő tanára: Béres Tímea

Szép magyar beszéd MPKKI

Illés Dorina 5.b
továbbjutott

Felkészítő tanára: Béres Tímea

Szép magyar beszéd MPKKI

Illés Dorina 5.b
2. helyezés

Felkészítő tanára: Béres Tímea

Népmese napja mesemondó verseny

Kövér Lili Aliz 3.a
2.helyezett

Felkészítő tanára: BR

Népmese napja mesemondó verseny

Kövér Lili Aliz 3.a
2.helyezett

Felkészítő tanára: BR

Népmese napja alkalmából rendezett csapatverseny

Zákány Sándor 3.a
3. helyezett

Felkészítő tanára: BR

Népmese napja alkalmából rendezett csapatverseny

Zákány Sándor 3.a
3. helyezett

Felkészítő tanára: BR

Sóstói-Sóstóhegyi Ciripelő versmondó verseny

Grajczárik Ádám 3.a
1. helyezett

Felkészítő tanára: BR

Sóstói-Sóstóhegyi Ciripelő versmondó verseny

Grajczárik Ádám 3.a
1. helyezett

Felkészítő tanára: BR

V. Ciripelő szavalóverseny (Szentegyházfalu)

Grajczárik Ádám 3.a
2. helyezett

Felkészítő tanára: BR

V. Ciripelő szavalóverseny (Szentegyházfalu)

Grajczárik Ádám 3.a
2. helyezett

Felkészítő tanára: BR

Sík Sándor Egyházmegyei Szavalóverseny

Grajczárik Ádám 3.a
1. helyezett

Felkészítő tanára: BR

Sík Sándor egyházmegyei szavalóverseny

Ilosvai András 8.b
1. hely

Felkészítő tanára: GKI

Sík Sándor Egyházmegyei Szavalóverseny

Grajczárik Ádám 3.a
1. helyezett

Felkészítő tanára: BR

Sík Sándor egyházmegyei szavalóverseny

Ilosvai András 8.b
1. hely

Felkészítő tanára: GKI

Aranykapu mesemondó verseny

Grajczárik Ádám 3.a
1.helyezett

Felkészítő tanára: BR

Aranykapu mesemondó verseny

Takács Annabell 3.a
3. helyezett

Felkészítő tanára: BR

Aranykapu mesemondó verseny

Pataki Tünde 2.b
III. helyezett

Felkészítő tanára: Tamás Zsanett

Aranykapu mesemondó verseny

Tóth Ábel 2.b
III. helyezett

Felkészítő tanára: Tamás Zsanett

Aranykapu mesemondó verseny

Szilágyi Petra 1.a
1.helyezés

Felkészítő tanára: Tóthné Kolocsán Ildikó

Aranykapu mesemondó verseny

Béres Annamária 1.a
2.helyezés

Felkészítő tanára: Tóthné Kolocsán Ildikó

Aranykapu mesemondó verseny

Rubóczki Bence 1.a
3.helyezés

Felkészítő tanára: Tóthné Kolocsán Ildikó

Aranykapu mesemondó verseny

Grajczárik Ádám 3.a
1.helyezett

Felkészítő tanára: BR

Aranykapu mesemondó verseny

Takács Annabell 3.a
3. helyezett

Felkészítő tanára: BR

Aranykapu mesemondó verseny

Pataki Tünde 2.b
III. helyezett

Felkészítő tanára: Tamás Zsanett

Aranykapu mesemondó verseny

Tóth Ábel 2.b
III. helyezett

Felkészítő tanára: Tamás Zsanett

Aranykapu mesemondó verseny

Szilágyi Petra 1.a
1.helyezés

Felkészítő tanára: Tóthné Kolocsán Ildikó

Aranykapu mesemondó verseny

Béres Annamária 1.a
2.helyezés

Felkészítő tanára: Tóthné Kolocsán Ildikó

Aranykapu mesemondó verseny

Rubóczki Bence 1.a
3.helyezés

Felkészítő tanára: Tóthné Kolocsán Ildikó

Aranyceruza szép- és helyesíró verseny

Hubai Hanna 2.b
I. helyezett

Felkészítő tanára: Tamás Zsanett

Aranyceruza szép- és helyesíró verseny

Pataki Tünde 2.b
Különdíj

Felkészítő tanára: Tamás Zsanett

Aranyceruza szép- és helyesíró verseny

Jakab Milán 4.b
különdíj

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

Aranyceruza szép- és helyesíró verseny

Gáva Máté 4.b
III. helyezés

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

Aranyceruza szép- és helyesíró verseny

Hubai Hanna 2.b
I. helyezett

Felkészítő tanára: Tamás Zsanett

Aranyceruza szép- és helyesíró verseny

Pataki Tünde 2.b
Különdíj

Felkészítő tanára: Tamás Zsanett

Aranyceruza szép- és helyesíró verseny

Jakab Milán 4.b
különdíj

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

Aranyceruza szép- és helyesíró verseny

Gáva Máté 4.b
III. helyezés

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

Ciripelő verseny

Vinkler Míra 8.a
2. helyezés, Erdélyi út

Felkészítő tanára: Rubóczkiné Kiss Hajnalka

Ciripelő verseny

Vinkler Míra 8.a
2. helyezés Erdélyben is

Felkészítő tanára: Rubóczkiné Kiss Hajnalka

Ciripelő verseny

Vinkler Míra 8.a
2. helyezés, Erdélyi út

Felkészítő tanára: Rubóczkiné Kiss Hajnalka

Ciripelő verseny

Vinkler Míra 8.a
2. helyezés Erdélyben is

Felkészítő tanára: Rubóczkiné Kiss Hajnalka

Aranyceruza szép és helyesíró verseny

Zákány Sándor 3.a
különdíj

Felkészítő tanára: Barna Rita

Aranyceruza szép és helyesíró verseny

Takács Annabell 3.a
III.hely

Felkészítő tanára: Barna Rita

Aranyceruza szép és helyesíró verseny

Zákány Sándor 3.a
különdíj

Felkészítő tanára: Barna Rita

Aranyceruza szép és helyesíró verseny

Takács Annabell 3.a
III.hely

Felkészítő tanára: Barna Rita

Apáczai helyesíró verseny

Zákány Sándor 3.a
versenyzett

Felkészítő tanára: Barna Rita

Apáczai helyesíró verseny

Zákány Sándor 3.a
versenyzett

Felkészítő tanára: Barna Rita

Sík Sándor egyházmegyei szavalóverseny, Debrecen

Ilosvai András 8.b
1. hely

Felkészítő tanára: GKI

Sík Sándor egyházmegyei szavalóverseny, Debrecen

Ilosvai András 8.b
1. hely

Felkészítő tanára: GKI

VIII. Egyházmegyei szavalóverseny, Nyíregyháza

Ilosvai András 8.b
arany fokozat

Felkészítő tanára: GKI

VIII. Egyházmegyei szavalóverseny, Nyíregyháza

Ilosvai András 8.b
arany fokozat

Felkészítő tanára: GKI

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Spitzmüller Fanni 9.a
2. hely

Felkészítő tanára: GKI

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Schmied Aliz 10.b
2. hely

Felkészítő tanára: GKI

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Ilosvai András 8.b
3. hely

Felkészítő tanára: GKI

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Dankó Csenge 6.b
1. hely

Felkészítő tanára: BT

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Tóth Cecília 7.b
2. hely

Felkészítő tanára: SzPM

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Spitzmüller Fanni 9.a
2. hely

Felkészítő tanára: GKI

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Ilosvai András 8.b
3. hely

Felkészítő tanára: GKI

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Schmied Alíz 10.
2. hely

Felkészítő tanára: GKI

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Hrubóczki Orsolya 9.a
2. hely

Felkészítő tanára: RPB

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Kristóf Ágnes 12.a
1.hely

Felkészítő tanára: SM

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Spitzmüller Fanni 9.a
2. hely

Felkészítő tanára: GKI

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Schmied Aliz 10.b
2. hely

Felkészítő tanára: GKI

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Ilosvai András 8.b
3. hely

Felkészítő tanára: GKI

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Dankó Csenge 6.b
1. hely

Felkészítő tanára: BT

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Tóth Cecília 7.b
2. hely

Felkészítő tanára: SzPM

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Spitzmüller Fanni 9.a
2. hely

Felkészítő tanára: GKI

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Ilosvai András 8.b
3. hely

Felkészítő tanára: GKI

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Schmied Alíz 10.
2. hely

Felkészítő tanára: GKI

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Hrubóczki Orsolya 9.a
2. hely

Felkészítő tanára: RPB

Nyolcosztályos gimnáziumok versenye

Kristóf Ágnes 12.a
1.hely

Felkészítő tanára: SM

Kulcs a tudáshoz - városi szövegértési verseny

Kövér Lili Aliz 3.a
?

Felkészítő tanára: Barna Rita

Kulcs a tudáshoz - városi szövegértési verseny

Kövér Lili Aliz 3.a
?

Felkészítő tanára: Barna Rita

A népmese napján megrendezett mesevetélkedő

Bálint Hanna 2.a
1. hely

Felkészítő tanára: MTE

A népmese napján megrendezett mesevetélkedő

Bálint Hanna 2.a
1. hely

Felkészítő tanára: MTE

Aranyceruza szép- és helyesíróverseny

Csikós Bálint 2.a
2. hely

Felkészítő tanára: MTE

Aranyceruza szép- és helyesíróverseny

Fabu Hanna 2.a
3. hely

Felkészítő tanára: MTE

Aranyceruza szép- és helyesíróverseny

Csikós Bálint 2.a
2. hely

Felkészítő tanára: MTE

Aranyceruza szép- és helyesíróverseny

Fabu Hanna 2.a
3. hely

Felkészítő tanára: MTE

Egyházmegyei Szavalóverseny

Márton Vencel 2.a
arany fokozat

Felkészítő tanára: MTE

Egyházmegyei Szavalóverseny

Márton Vencel 2.a
arany fokozat

Felkészítő tanára: MTE