Curie Környezetvédelmi emlékverseny

Balogh Levente 3.b
II. hely

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Curie Környezetvédelmi emlékverseny

Balogh Levente 3.b
bejutott (országos verseny ideje: április 25.)

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Curie Környezetvédelmi emlékverseny

Kovács Gábor 3.b
II. hely

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Curie Környezetvédelmi emlékverseny

Kovács Gábor 3.b
bejutott (országos verseny ideje: április 25.)

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Curie Környezetvédelmi emlékverseny

Szabados Benedek Imre 3.b
II. hely

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Curie Környezetvédelmi emlékverseny

Szabados Benedek Imre 3.b
bejutott (országos verseny ideje: április 25.)

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Curie Környezetvédelmi emlékverseny

Gáva Máté 4.b
I. helyezés

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

Curie Környezetvédelmi emlékverseny

Gáva Máté 4.b
bejutott (országos verseny ideje: április 25.)

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

Curie Környezetvédelmi emlékverseny

Devera Dávid 4.b
I. helyezés

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

Curie Környezetvédelmi emlékverseny

Devera Dávid 4.b
bejutott (országos verseny ideje: április 25.)

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

Curie Környezetvédelmi emlékverseny

Balogh Levente 3.b
II. hely

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Curie Környezetvédelmi emlékverseny

Balogh Levente 3.b
bejutott (országos verseny ideje: április 25.)

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Curie Környezetvédelmi emlékverseny

Kovács Gábor 3.b
II. hely

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Curie Környezetvédelmi emlékverseny

Kovács Gábor 3.b
bejutott (országos verseny ideje: április 25.)

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Curie Környezetvédelmi emlékverseny

Szabados Benedek Imre 3.b
II. hely

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Curie Környezetvédelmi emlékverseny

Szabados Benedek Imre 3.b
bejutott (országos verseny ideje: április 25.)

Felkészítő tanára: Ecsediné Hajnal Adrienn

Curie Környezetvédelmi emlékverseny

Gáva Máté 4.b
I. helyezés

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

Curie Környezetvédelmi emlékverseny

Gáva Máté 4.b
bejutott (országos verseny ideje: április 25.)

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

Curie Környezetvédelmi emlékverseny

Devera Dávid 4.b
I. helyezés

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia

Curie Környezetvédelmi emlékverseny

Devera Dávid 4.b
bejutott (országos verseny ideje: április 25.)

Felkészítő tanára: Hubainé Orosz Szilvia