Kulcs a tudáshoz városi szövegértési verseny:

1. évf. helyezések:

III. Zákány Sándor 1.a

2. évf. helyezések:

Tölgyfa Gábor 2.a

3. évf. helyezések:

III. Réthy-Fercsik Olna

4. évf. helyezések:

IV. Mészáros Bori Anna


Szent László Katolikus Szakközépiskola,
Általános Iskola és Óvoda által
megszervezett mversmondó verseny
Kisvárda:

II. helyezett:
Klincsik Anna 3.a


Bodzavirág városi szavalóverseny:

Különdíj:

Grajczárik Ádám 1.a

Tarczy Nóra 3.a

Tatár Janka 3.a

I. helyezett:

Grajczárik Adél 3.a

II. helyezett:

Hornyák Lili 3.a




VI. Aranykapu Mesemondó Verseny:

1. évf. helyezések:

I. Grajczárik Ádám 1.a
II. Valu Dorka 1.b
III. Zákány Sándor 1.a

Különdíjat nyert

Papp Domokos Márk 1.a

2. évf. helyezések:

I. Grajczárik Adél Dorottya 2.a
II. Tölgyfa Gábor 2.a
III. Kapitány Hanna 2.b

Különdíjat nyert

Méhes Dorka 2.b

3. évf. helyezések:

I. Tatár Janka 3.a
II. Klincsik Anna 3.a
III. Réthy-Fercsik Olna 3.a

4. évf. helyezések:

I. Mészáros Bori Anna 4.b
II. Treszkai Lili 4.a
III. Béres István 4.a

Különdíjat nyert

Benedek Edgár Patrick 4.b


A Népmese Napja alkalmából megrendezett mesevetélkedõ eredményei:

2. évf.:
I. helyezett:

Gincsai Zoltán 2.a

Ecsedi Bence 2.a

II. helyezett:

Kapitány Hanna 2.b

Harsányi Dániel 2.b

III. helyezett:

Méhes Dorka 2.b

Keijzer Ruben 2.b

3. évf.:

I. helyezett:

Krizsai Vanda 3.a

Lukács Klára 3.a

II. helyezett:

Stilman Anna 3.a

Tatár Janka Sára 3.a

III. helyezett:

Réthy-Fercsik Olna 3.a

Dombrádi Panna 3.a

4. évf.:

I. helyezett:

Dankó Csenge 4.b

Kovács Rebeka 4.b

II. helyezett:

Kovács Miklós 4.a

Lukács Antal 4.a

III. helyezett:

Béres István 4.a

Barátfalvi László Imre 4.a

A VI. Egyházmegyei Szavalóversenyen elért eredmények:

I. helyezett:

Béres István 4.a

II. helyezett:

Terczy Nóra 3.a

II. helyezett:

Grajczárik Ádám 1.a

II. helyezett:

Benedek Edgár Patrick 4. b

Különdíj:

Kovács Rebeka 4.b



'Engedjétek hozzám jönni a kisgyermekeket' címmel meghirdetett versmondó verseny, Nyírvasvári

I. helyezett:

Hornyák Lili 2.a

II. helyezett:

Grajczárik Adél Dorottya 2.a

Különdíj:

Kovács Rebeka 4.b





vissza