Kyokushin karate sportágban az I. korcsoportban a diákolimpia országos döntőjében

1. helyezést ért el

STILMAN ANNA ÉVA 2.a

A katolikus iskolák Dugonics András matematikaversenyének első fordulójában továbbküldhető dolgozatot írtak:
HADI GERGŐ GÁBOR 4.
KOVÁCS SZILÁRD 4.
NÉMETH NÁNDOR 4.
PISKÓTI LUCA ANDREA 4.
SZEGEDI PÉTER SZABOLCS 4.
TARCZY PANNA 4.
TÓTH CECÍLIA 4.
tanítónőjük Barna Rita

A nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola Petőfi Sándor Tagintézménye által szervezett „Aprók meséi” mesemondó versenyen

3. helyezést ért el

TÖLGYFA GÁBOR 1.a
Tanítónő: Linzenboldné Nagy Katalin

Az V. Egyházmegyei szavalóversenyen

arany minősítést nyert (1. helyezés):

TÓTH CECÍLIA 4. o.
VÁNYI BENCE 4. o.
Tanítónőjük Barna Rita
BÉRES ISTVÁN 3.a
Tanítónő: Malinákné Tatár Enikő
GRAJCZÁRIK ADÉL 1.a
Tanítónő: Linzenboldné Nagy Katalin

Ezüst minősítést nyert (2. helyezés)

KLINCSIK ANNA 2.a
TÓTH VIVIEN 2.a
Tanítónőjük: Tóthné Kolocsán Ildikó
HORNYÁK LILI 1.a
Tanítónő: Linzenboldné Nagy Katalin

Bronz minősítést nyert (3. helyezés):

MÉSZÁROS REGŐ IMRE 4. o.
Tanítónő: Barna Rita
DANKÓ CSENGE 3.b
Tanítónő: Tamás Zsanett
STILMAN ANNA 2.a és NAGY NÁNDOR 2.a
Tanítónőjük: Tóthné Kolocsán Ildikó
VARGA ZALÁN 1.a
Tanítónő: Linzenboldné Nagy Katalin

Különdíjat nyert:

FEKETE DÁVID 4. o.
Tanítónő: Barna Rita
FARKAS DOMINIK 1.b
Tanítónő: Buhajla Bernadett

Az V. Aranykapu iskolai mesemondó versenyen

1.helyezést ért el

TARCZY PANNA 4. o.
Tanítónő: Barna Rita
MÉSZÁROS BORI ANNA 3.b
Tanítónő: Tamás Zsanett
div
VÁNYI ZSOMBOR 2.a
KLINCSIK ANNA 2.a
Tanítónőjük: Tóthné Kolocsán Ildikó
ISTVÁN TAMÁS 1.a
GRAJCZÁRIK ADÉL 1.a
Tanítónő: Linzenboldné Nagy Katalin

2.helyezést ért el

VÁNYI BENCE 4. o.
TÓTH CECÍLIA 4. o.
Tanítónőjük Barna Rita
DANKÓ CSENGE 3.b
Tanítónő: Tamás Zsanett
TÓTH VIVIEN 2.a
Tanítónő: Tóthné Kolocsán Ildikó
KAPITÁNY HANNA 1.b
Tanítónő: Buhajla Bernadett

3.helyezést ért el

DEZANOVE VIRGINIA 4. o.
Tanítónő: Barna Rita
TRESZKAI LILI 3.a
Tanítónő: Malinákné Tatár Enikő
TARCZY NÓRA 2.a
Tanítónő: Tóthné Kolocsán Ildikó
HORNYÁK LILI 1.a
Tanítónő: Linzenboldné Nagy Katalin

Különdíjat nyert

BÉRES ISTVÁN 3.a
Tanítónő: Malinákné Tatár Enikő

A nyírvasvári Vasvári Pál Általános Iskola által „Engedjétek hozzám jönni a gyermekeket…” címmel szervezett alsó tagozatos szavalóversenyen

1. helyezést ért el

GRAJCZÁRIK ADÉL 1.a
Tanítónő: Linzenboldné Nagy Katalin

3.helyezést ért el

DANKÓ CSENGE 3.b
Tanítónő: Tamás Zsanett

Különdíjat nyert

KOVÁCS REBEKA 3.b
Tanítónő: Tamás Zsanett

A Jedlik Ányos országos matematikaverseny regionális döntőjében

6. helyezést ért el

DANKÓ CSENGE 3.b
Tanítónő: Tamás Zsanett

8. helyezést ért el

KOVÁCS REBEKA 3.b
Tanítónő: Tamás Zsanett

A „Móra Matek” levelezős verseny döntő fordulójába bejutott
HAVASI DÁNIEL 4. o.
Tanítónő: Barna Rita
MÉSZÁROS BORI ANNA 3.b
Tanítónő: Tamás Zsanett
MIHÁLY BALÁZS 2.a
Tanítónő: Tóthné Kolocsán Ildikó
GÁVA LÁSZLÓ MÁTÉ 1.b
Tanítónő: Buhajla Bernadett

A Kis Vakond országos levelezős matematikaversenyen 1. helyezést ért el
BARÁTFALVI LÁSZLÓ 3.a
Tanítónő: Malinákné Tatár Enikő
5. helyezést ért el
CHOVÁN MÁTÉ 2.b
Tanítónő: Mondokné Busák Mónika
9. helyezést ért el
VÁNYI BENCE 4. o.
Tanítónő: Barna Rita

A NyF Apáczai János Gyakorló Általános Iskolája által meghirdetett alsó tagozatos matematikaversenyen 5. helyezést ért el
BÉRES ISTVÁN 3.a
Tanítónő: Malinákné Tatár Enikő
7. helyezést ért el
SZALANICS TAMÁS 2.a
Tanítónő: Tóthné Kolocsán Ildikó
11. helyezést ért el
CHOVÁN MÁTÉ 2.b
Tanítónő: Mondokné Busák Mónika

A NyF Apáczai János Gyakorló Általános Iskolája által meghirdetett alsó tagozatos anyanyelvi versenyen 7. helyezést ért el
BÁLINT LILI 2.b
Tanítónő: Mondokné Busák Mónika
12. helyezést ért el
LUKÁCS KLÁRA 2.a
Tanítónő: Tóthné Kolocsán Ildikó

A nyíregyházi Arany János Gimnázium és Általános Iskola által szervezett „ Arany-os helyesíró” versenyen 8. helyezést ért el
BARÁTFALVI LÁSZLÓ 3.a
Tanítónő: Malinákné Tatár Enikő

A Mozaik Kiadó többfordulós országos levelezős tanulmányi versenyén matematikából a döntőbe jutott
FEHÉR SÁNDOR 2.a
Tanítónő: Tóthné Kolocsán Ildikó

A „Hetedhét határ legjobb kis nyelvésze” országos többfordulós levelezős anyanyelvi verseny döntőjébe bejutottak
TARCZY NÓRA 2.a
TÓTH VIVIEN 2.a
RÉTHY-FERCSIK OLNA 2.a
LUKÁCS KLÁRA 2.a
Tanítónőjük: Tóthné Kolocsán Ildikó

A „World maths day” internetes matematikaversenyen platina oklevelet nyert
MIHÁLY BALÁZS 2.a
SZALANICS TAMÁS 2.a
BÁNYAI SIMON 2.a
Tanítónőjük: Tóthné Kolocsán Ildikó

 

Alsó tagozat  2011/2012

 

 


A népmese napja alkalmából meghirdetett iskolai rajzpályázaton

1. helyezést ért el

SÁNTHA XÉNIA 4. o.  (tanítónője Barna Rita)

2. helyezést ért el

NAGY ÍRISZ 2.a  (tanítónője Tóthné Kolocsán Ildikó)

3. helyezést ért el

FARKAS DOMINIK 1.b (tanítónője Buhajla Bernadett)

Különdíjat kapott

NÉMETH DOROTTYA RITA 4. o. (tanítónője Barna Rita)

KOVÁCS REBEKA 3.b   (tanítónője Tamás Zsanett)

 


A népmese napja alkalmából megszervezett iskolai mesevetélkedőn

a 2. évfolyamon

1. helyezést ért el: 

KIRÁLY FLÓRA 2.b

CHOVÁN MÁTÉ 2.b 

(tanítónőjük Mondokné Busák Mónika)

2. helyezést ért el:

TÓTH VIVIEN 2.a

TÓTH CINTIA 2.a

(tanítónőjük Tóthné Kolocsán Ildikó)

3. helyezést ért el:

KRIZSAI VANDA 2.a

SZALANICS TAMÁS 2.a

(tanítónőjük Tóthné Kolocsán Ildikó)

 

3. évfolyamon

1. helyezést ért el: 

MÉSZÁROS BORI ANNA 3.b

KARDOS EMMA LILLA 3.b

(tanítónőjük Tamás Zsanett)

2. helyezést ért el: 

DANKÓ CSENGE 3.b

WACHAL VIKTÓRIA 3.b

(tanítónőjük Tamás Zsanett)

3. helyezést ért el: 

BENEDEK EDGÁR 3.b

KOVÁCS BENCE 3.b

(tanítónőjük Tamás Zsanett)

 

 

4. évfolyamon

1. helyezést ért el: 

MÉSZÁROS REGŐ IMRE

JÁRAI GÁBOR

NÉMETH NÁNDOR

KOVÁCS SZILÁRD

(tanítónőjük Barna Rita)

2. helyezést ért el: 

TARCZY PANNA

TÓTH CECÍLIA

(tanítónőjük Barna Rita)